Home > Verzamelen > Overige Verzamelen

Lot vintage speelgoeddozen 17 stuks!!

Prijs: € 175,00
Regio: Heusden, Noord-Brabant
Sinds: 23 aug, 1:37
AD ID: ZGDJQV8G

Conditie: Zo goed als nieuw

Voor de verzamelaar, een prachtig lot vintage bouw en speelgoeddozen. O.a 10 x Berbis Holzbaukasten (6 x nr 4, 3 x nr 2 en 1x nr 3), Robert Volta electrodoos, Multiprints superior. Veel dozen zijn in nieuwstaat. 17 stuks!!!!! Kijk ook eens naar mijn andere advertenties.
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Voor de verzamelaar, een prachtig lot vintage bouw en speelgoeddozen. O.a 10 x Berbis Holzbaukasten (6 x nr 4, 3 x nr 2 en 1x nr 3), Robert Volta electrodoos, Multiprints superior. Veel dozen zijn in
Kenmerken Conditie: Gebruikt Aantal stoelen: Vier Beschrijving Vintage stoeltjes 4 stuks. Twee stuks met armleuning andere 2 zonder armleuning. Breedte stoeltjes zonder armleuning 42cm Breedte: 60cmHoogte: 83cmDiepte: 43cmOverige formaten: Zithoogte
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Materiaal: Overige materialen Kleur: Overige kleuren Grootte: 4 tot 7 cm Beschrijving 5 Vintage broche's/sierspelden.2 Parelmoer 7 bij 2 bij 0,5 cm,ronde 4 cn=m doorsnee,Paars/roze 9 bij 2 cm .Metalen met steen 5
Kenmerken Bestemd voor: Elektrische basgitaar Conditie: Nieuw Beschrijving Set van zes stemmechanieken met vintage chromen afwerking. Zijn de stemmechanieken aan vervanging toe? Deze set van zes zijn een goede vervanging. Let er wel goed op dat je de
Kenmerken Conditie: Gebruikt Materiaal: Overige materialen Beschrijving Lot van 5 sets vintage manchetknopen.Gebruikt maar nog in zeer mooie staat.Groen emaille 1,3 bij 2,2 cm,Parelmoer gegolfd 2 bij 2 cm.Blauwe steen,engine turned 1,8 cm doorsnee,Kl
Kenmerken Conditie: Gebruikt Materiaal: Stof Beschrijving Afmeting Fauteuil 88 x 88 cm mooiMuf vintage retro groothandel Den Haag.Klik door op 'Bekijk al onze advertenties' voor ons actuele aanbod..We zijn verhuist !!!!! Vanaf Vrijdag 19 Augustus 201
Beschrijving Antiques en vintageBedrijfsweg 195683CMBest0499 379299
Kenmerken Conditie: Nieuw Breedte: 150 tot 200 cm Lengte: 200 cm of meer Vorm: Rechthoekig Kleur: Blauw, Groen, Zwart, Overige kleuren, Rood, Beige, Bruin, Wit, Grijs, Crème Beschrijving Meer dan 500 vintage vloerkleden op voorraad: https:www.rozenke
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Overige typen Materiaal: IJzer Beschrijving Te koop: Tuinlantaarns 3 stuks
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Bureau met stoel Beschrijving Mooi industrieel postsorteerkast. De twee vakkenkasten aan de buitenzijde kunnen naar voren geklapt worden voor variatie in de opstelling. Met afsluitbaar kluisje, sleutel aanwezig. En
Kenmerken Conditie: Gebruikt Aantal stoelen: Drie Kleur: Overige kleuren Beschrijving Vintage stoelen 3 stuks roze stoffering Breedte: 45cmHoogte: 82cmDiepte: 44cmOverige formaten: Zithoogte 44cm Staat van het artikel: Gebruikt ----------------------
Kenmerken Conditie: Gebruikt Kleur: Bruin Aantal stoelen: Vijf, Zes of meer stoelen Materiaal: Hout, Kunststof, Metaal Beschrijving Vintage stoeltjes (6 stuks)  W.H Gispen voor Kembo bruin skai gestofferd (helemaal heel) zijn prachtige stoeltjes aan
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Auto's Beschrijving Verschillende model auto's.Vintage.Zes stuks.Allen in een redelijke conditie.Tonka, kiepwagen.Mebetoys, Landrover.Matchbox, Fieldcar.Siku, VW 1300 LS.Majorette, Citroën.Bestbox 2513, Jaguar E. Ve
Kenmerken Conditie: Gebruikt Beschrijving 2 Koperen KLM miniaturen voor letterbak 1978 vintage/retro 2 stuks per stuk 5 euroDe welbekende originele bussinessclass tegeltjes uit de serie kinder spelen en ambachten.7,cm bij 7,cm met blauw pluche en KLM
Kenmerken Materiaal: Hout Beschrijving Wheelback chairs ouderwetse stoelen vintagePrijs per stuk5 stuksZeeeeer netjes
Kenmerken Conditie: Gebruikt Smurf: Verschillende Smurfen Type: Poppetje, Figuurtje of Knuffel Beschrijving Te koop: Originele verschillende vintage Smurfen - 14 stuks. Uit Peyo, Schleich, West Germany 2x Gevangenissmurf - 19651 Drummer Smurf - 19661
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Lot vintage vazen .Decoratief.Blauwe smalle 40 bij 8,5 bij 8,5.Blauwe vaas 30 bij 9 cm Smalle oranje 29 bij 7,5 bij 7,5 cm.Mooi te combineren met andere vazen .(Zie andere advertentie bloemvazen)Lot
Beschrijving Lot vintage vaasjes.Uberlacker/Prosman pottery..Alledrie originele sticker.Oud aardekleur vaasje 20 bij7,5 cm.Uberlacker met bloemdecoratie No 1495/14 bij 11 cm.Prosman Lusterglazuur 10 bij 11 cm.Allen in perfecte staatPrijs samen €14,50
Kenmerken Conditie: Gebruikt Hoogte: 200 cm of meer Breedte: 200 cm of meer Beschrijving Vintage gordijnen 4 stuks. 2x ongeveer 95 cm breed1x ongeveer 82 cm breed1x ongeveer 140 cm breed Hangt ongeveer 10 cm boven de grond. Ze zijn gewassen, dus lekk
Kenmerken Type: Huis en Inrichting Beschrijving Plastic schaaltjes bakjes retro vintage 12x12cm 4 stuks. zgan Verzendkosten koper!