Home > Sieraden, Tassen en Uiterlijk > Broches

Lot vintage broche's.(5 stuks)

Prijs: € 3,50
Regio: Lottum, Limburg
Sinds: 7 jun, 10:37
AD ID: G5VXW04G

Conditie: Zo goed als nieuw

Materiaal: Overige materialen

Kleur: Overige kleuren

Grootte: 4 tot 7 cm

5 Vintage broche's/sierspelden.2 Parelmoer 7 bij 2 bij 0,5 cm,ronde 4 cn=m doorsnee,Paars/roze 9 bij 2 cm .Metalen met steen 5,5 bij 3,5 cm.Paarse en Turquoise €2,50 en parelmoer en metalen €3,50 p/stok.llen in goede staat.
Prijs exclusief verzendkosten
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Materiaal: Overige materialen Kleur: Overige kleuren Grootte: 4 tot 7 cm Beschrijving 5 Vintage broche's/sierspelden.2 Parelmoer 7 bij 2 bij 0,5 cm,ronde 4 cn=m doorsnee,Paars/roze 9 bij 2 cm .Metalen met steen 5
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Voor de verzamelaar, een prachtig lot vintage bouw en speelgoeddozen. O.a 10 x Berbis Holzbaukasten (6 x nr 4, 3 x nr 2 en 1x nr 3), Robert Volta electrodoos, Multiprints superior. Veel dozen zijn in
Kenmerken Type: Setje Nominale waarde: 1 cent Periode: Koningin Wilhelmina Beschrijving Nederland Lot Centen Willem & Wilhelmina 55 stuks! Met diverse jaren & mogelijk dubbele + o.a. Willem centen Zie scans voor een indruk. Porto koper 3,95 of aan
Kenmerken Type: Setje Nominale waarde: 10 cent Periode: Koning Willem III Eigenschappen: Zilver Beschrijving Lot zilveren Wilhelmina dubbeltjes 93 stuks Zie scans! Porto koper 3,95 euro (brievenbuspakje) of aangetekend 9 euro. Bekijk meer advertentie
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Kleur: Goud Grootte: 4 tot 7 cm Eigenschappen: Met parel Beschrijving een mooie vintage brochedeze is goudkleurig en openen er zit een parel op
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Kleur: Zilver Grootte: 4 tot 7 cm Beschrijving een mooie vintage brochedeze is zilverkleurigmet trans/blauwe versiering
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Kleur: Goud Grootte: 4 tot 7 cm Beschrijving mooie ovale vintage brochedeze is goudkleurigen heeft een zwarte steen
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Grootte: Minder dan 4 cm Beschrijving een mooie vintage brochegemaakt van oranje kralenkijk ook eens bij onze andere 4000 leuke sieraden
Kenmerken Conditie: Gebruikt Kleur: Zilver Beschrijving een leuke vintage brochedeze is zilverkleuriger zitten drie licht blauwe stenen in
Beschrijving Broche van micro mozaïk.Italië.Vintage.Oud.Jaren dertig.Authentiek en origineel.Geen restauraties.In een prachtige conditie.Diameter: 3,8 cm.Gewicht: 12 gram. De verzendkosten zijn voor de koper.Wilt u zien wat we verder nog meer te koop
Beschrijving Speld of broche.Engeland.Vintage.Authentiek en origineel.Goed sluitend.Silverplate en emaille.In de vorm van een stuurwiel.Van het schip S.S. Uganda.Cruiseschip en in de Falklandoorlog hospitaalschip.In een prachtige conditie.Diameter: 3
Kenmerken Conditie: Gebruikt Beschrijving 5109 bijzettafel vintage stapelbaar STARTPRIJS € 49 zijn door vorige eigenaar wit geverfd, origineel waarschijnlijk pallisander 3 stuks op elkaar bijzettafel vintage stapelbaar conditie: goede staat vp € 49,0
Beschrijving Broche.Rusland.Oud.Vintage.Met hamer en sikkel.Koper met emaille.Helemaal origineel.Perfect sluitend.In een prachtige conditie.Afmeting: 0,8-4-5,2 cm.Gewicht: 18 gram. De verzendkosten zijn voor de koper.Wilt u zien wat we verder nog mee
Kenmerken Conditie: Gebruikt Materiaal: Overige materialen Beschrijving Lot van 5 sets vintage manchetknopen.Gebruikt maar nog in zeer mooie staat.Groen emaille 1,3 bij 2,2 cm,Parelmoer gegolfd 2 bij 2 cm.Blauwe steen,engine turned 1,8 cm doorsnee,Kl
Kenmerken Conditie: Gebruikt Materiaal: Hout Beschrijving mooiMuf vintage retro groothandel Den Haag.Klik door op 'Bekijk al onze advertenties' voor ons actuele aanbod..We zijn verhuist !!!!! Vanaf Vrijdag 19 Augustus 2016, zijn we weer open in onze
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Type: Foto Onderwerp: Overige onderwerpen Periode: 1940 tot 1960 Beschrijving 10 foto's racerij.Engeland.Oud.Vintage.Met garage foto's van Team Lotus.Allen in een mooie conditie. De verzendkosten zijn voor de kop
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Broche Beschrijving Matriaal: Alpaca - MexicoVrij opvallende grote broche met (kunststof) parelmoer achtige kleur schakeringen.Afm.: 10 x 3 cm.
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Type: Bureau zonder stoel Beschrijving Afmeting Bureau 160 x 80 cm, hoogte 76 cm.Bureaus zijn uit 1946! mooiMuf vintage retro groothandel Den Haag.Klik door op 'Bekijk al onze advertenties' voor ons actuele aanbo
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving NOS versnellingskabel voor de voorderailleur, commandeur.1,2mm dik 0,70m langDe kabels zijn NIET per stuk te koop, alleen per doos!
Beschrijving Set van twee messing kastvazen merk Metawa, Tiel. Zie ook eens mijn andere advertenties!