Home > Sieraden, Tassen en Uiterlijk > Manchetknopen

Lot Vintage manchetknopen

Prijs: € 5,50
Regio: Lottum, Limburg
Sinds: 16 aug, 2:14
AD ID: GDQ8PVO9

Conditie: Gebruikt

Materiaal: Overige materialen

Lot van 5 sets vintage manchetknopen.Gebruikt maar nog in zeer mooie staat.Groen emaille 1,3 bij 2,2 cm,Parelmoer gegolfd 2 bij 2 cm.Blauwe steen,engine turned 1,8 cm doorsnee,Kleine parelmoer 1,5 cm doorsnee,Ronde engine turned 2 cm doorsnee.Prijs kleinste €4,50,2 middelste €5,50,2 grootste €6,50
Prijs exclusief verzendkosten(Kan per enveloppe)
Kenmerken Conditie: Gebruikt Materiaal: Overige materialen Beschrijving Lot van 5 sets vintage manchetknopen.Gebruikt maar nog in zeer mooie staat.Groen emaille 1,3 bij 2,2 cm,Parelmoer gegolfd 2 bij 2 cm.Blauwe steen,engine turned 1,8 cm doorsnee,Kl
Kenmerken Conditie: Gebruikt Materiaal: Overige materialen Beschrijving Fraaie met parelmoer ingelegde vintage manchetknopen In een mooie vintage staat Verzenden is geen probleem Bekijk ook eens onze andere advertenties
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Voor de verzamelaar, een prachtig lot vintage bouw en speelgoeddozen. O.a 10 x Berbis Holzbaukasten (6 x nr 4, 3 x nr 2 en 1x nr 3), Robert Volta electrodoos, Multiprints superior. Veel dozen zijn in
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Materiaal: Overige materialen Kleur: Overige kleuren Grootte: 4 tot 7 cm Beschrijving 5 Vintage broche's/sierspelden.2 Parelmoer 7 bij 2 bij 0,5 cm,ronde 4 cn=m doorsnee,Paars/roze 9 bij 2 cm .Metalen met steen 5
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Lot vintage vazen .Decoratief.Blauwe smalle 40 bij 8,5 bij 8,5.Blauwe vaas 30 bij 9 cm Smalle oranje 29 bij 7,5 bij 7,5 cm.Mooi te combineren met andere vazen .(Zie andere advertentie bloemvazen)Lot
Beschrijving Lot vintage vaasjes.Uberlacker/Prosman pottery..Alledrie originele sticker.Oud aardekleur vaasje 20 bij7,5 cm.Uberlacker met bloemdecoratie No 1495/14 bij 11 cm.Prosman Lusterglazuur 10 bij 11 cm.Allen in perfecte staatPrijs samen €14,50
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving De manchetknopen zijn gemerkt swank ,hebben afgeronde hoeken en een krulletjein de hoeken zijn ongeveer 2 x 2 cm. Kijk ook eens bij 'ALLE ADVERTENTIES'. Verzenden geen probleem !Combinatie pakketten
Beschrijving Zes paar manchetknopen op kaart.Engeland.Oud.Vintage.Authentiek en origineel.Lever studs van The National.Allen in een prachtige conditie. De verzendkosten zijn voor de koper.Wilt u zien wat we verder nog meer te koop hebben, kijk dan oo
Kenmerken Conditie: Gebruikt Beschrijving Lot van 3 Vintage vaasjes.2 Vierkanten Keramiek Finland Gesigneerd,16 bij 7 bij 7 cm.Klein vaasje met turquoise tinten 11,5 bij 8 bij 5 cm.Mooie combinatie door schuin verloop van glazuur.Alle drie in perfect
Kenmerken Conditie: Nieuw Soort: Algemeen Type: Overige typen Beschrijving lot van een gestopte fietsenwinkel allerhande onderdelen van de jaren 70 tot midden 80zowel koers bakfiets tandem etc etcvoor mtb heb ik een ander lot van een andere fietsenwi
Beschrijving VELE MOOIE VINTAGE FAUTEUILS VOOR DE LIEFHEBBERDE FAUTEUILS ZIJN IN GOEDE TOT ZEER GOEDE STAATVELE MODELLEN EN UITVOERINGENZOWEL SIXTIES EN SEVENTIES ZETELS, ALS ART DECO EN FIFTIES STOELENMET VAAK DE NOG GOEDE ORIGINELE BEKLEDINGVOOR ME
Beschrijving Sieradenkistje.Engeland.Oud.Vintage.Jaren twintig.Niet gerestaureerd.Helemaal origineel.Silverplate.In een mooie conditie.Lengte: 9 cm.Breedte: 6,5 cm.Hoogte: 9,3 cm.Gewicht: 474 gram. De verzendkosten zijn voor de koper.Wilt u zien wat
Beschrijving Sieradenkistje als boek.Italië.Vintage.Oud.Jaren dertig.Helemaal origineel.Niet gerestaureerd.Goed sluitend.In een prachtige conditie.Afmeting: 4,5-11-17 cm.Gewicht: 174 gram. De verzendkosten zijn voor de koper.Wilt u zien wat we verder
Beschrijving Sieradenkistje.Engeland.Oud.Vintage.Dertiger jaren.Silverplate.Met wapenschild.Helemaal origineel.Geen restauraties.In een prachtige conditie.Afmeting: 3,5-9,5-12,5 cm.Gewicht: 493 gram. De verzendkosten zijn voor de koper.Wilt u zien wa
Kenmerken Conditie: Gelezen Aantal: Meerdere stripboeken Beschrijving Lot diverse stripboeken waaronder suske en wiske het zijn er in totaal 21 stuks waarvan een aantal dubbele zie foto, lot van 6 dezelfde stripboeken van maarten toonder getiteld "de
Kenmerken Conditie: Gelezen Aantal: Meerdere stripboeken Beschrijving Lot diverse stripboeken van suske en wiske het zijn er in totaal 21 stuks waarvan een aantal dubbele zie foto, €15,-. Nr.2322 Elke donderdag en zaterdag geopend van 10:00 tot 17:00
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Deze tijdloze Bauhausklassieker is al vele jaren een grote hit in Nederland. Dit vanwege het gecapitonneerde karakter. In tegenstelling tot bijvoorbeeld Duitsland, is de Bauhausklassieker in Nederland wellicht d
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Aantal stoelen: Vijf, Zes of meer stoelen Beschrijving Goesten en Goesten dé specialist in gebruikt meubilair heeft binnen gekregen: Stoel stapelbaar model FIN, een hele mooie stoel, makkelijk in gebruik, in zéér
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Aantal stoelen: Vijf, Zes of meer stoelen Beschrijving Goesten en Goesten dé specialist in gebruikt meubilair heeft binnen gekregen: Compleet set orginele school stoelen, top leuk en in diverse maten.Mooi retro e
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving mooiMuf vintage retro groothandel Den Haag.Klik door op 'Bekijk al onze advertenties' voor ons actuele aanbod..We zijn verhuisd !!!!! Vanaf Vrijdag 19 Augustus 2016, zijn we weer open in onze nieuwe