Home > Boeken > Stripboeken

Asterix collectie 1989 Uderzo

Prijs: € 30,00
Regio: Hilversum, Noord-Holland
Sinds: 21 aug, 8:01
AD ID: E97JDW56

Conditie: Zo goed als nieuw

Aantal: Complete serie of reeks

Jaar (oorspr.): 1989

6 boeken 29 verhalen
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Aantal: Complete serie of reeks Jaar (oorspr.): 1989 Beschrijving 6 boeken 29 verhalen
Kenmerken Conditie: Gelezen Aantal: Complete serie of reeks Jaar (oorspr.): 1989 Beschrijving Asterix Collectie - 5 hard cover bundelingen  + Box - (1989 / 1991) 29 Asterix verhalen - Lekturama Prachtige box van Asterix met daar in opgenomen maar lie
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving 2 delen geïllustreerde verhalen Asterix door Goscinny/Uderzo.Het zijn 1 het haantje Jericocorix en 2 de verschrikkelijke Horrifix.Gekartonneerde uitgave W&L boeken uitg.uit 1985.
Kenmerken Conditie: Gelezen Beschrijving nu aangeboden asterix collectieuitgever lekturama1 - de gallier , het gouden snoeimes , en de gothen , en de gladiatoren , en de ronde van gallia , en cleopatra2 - de kampioen , en de britten , en de noormanne
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Aantal: Complete serie of reeks Jaar (oorspr.): 1989 Beschrijving boeken nieuw, prima, doos licht beschadigt onderkant zit aan 1 kant een beetje bijgeplakt verzendkosten 6,95 euro
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Aantal: Eén stripboek Jaar (oorspr.): 1991 Beschrijving Tekst en tekeningen Uderzo.Met een voorwoord in briefvorm van Albert Uderzo en achterin een overzicht van alle omslagen van de albums die in de collectie va
Kenmerken Conditie: Gelezen Beschrijving 3 Duitse uitgaves Asterix van Goscinny en Uderzo.Het zijn band 6 Tour de France,band 14 in Spanien,band 31 Latraviata.Uitgaves Egmont Ehapa Verlag.
Kenmerken Conditie: Nieuw Thema: Strip- of Tekenfilmfiguur Materiaal: Kunststof Beschrijving Asterix bewaakt al jouw zakgeld in deze unieke XL spaarpot. Stop je geld aan de achterzijde in de rode winnaars trap. Naast dat het een handige spaarpot is,
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving puurveensboekenshop ruim 4000 titels op voorraad elke week nieuwe voorraadzeer divers aanbod donald duck tom poes blue berry  nero asterix kuifje agent 212 collectie 500millinium uitgaven suske en wi
Kenmerken Conditie: Gelezen Aantal: Meerdere stripboeken Beschrijving 15 strips van Goscinny en Uderzo -Asterix1. Asterix en de ronde van Gallia2. De grote oversteek3. Het gouden snoeimes4. Asterix en het ijzeren schild5. Asterix en de Noormannen6. D
Kenmerken Conditie: Postfris Periode: Na 1940 Beschrijving Mooie collectie tussen 1973 en 1989, 60 bladen compleet gevuld, ik heb er maar 24 op de foto kunnen zetten. Ik wil er snel vanaf dus de 1e die € 45 biedt is koper.
Kenmerken Type: Setje Land: Overige landen Beschrijving 1 centimo 1906 = euro; 4unc2 centimos 1905 = euro; 11 unc5 centimos 1940 = euro; 0,505 centimos 1941 = euro; 110 centimos 1879 = euro; 510 centimos 1941 = euro; 0,5010 centimos 1953 = euro; 7 b.
Beschrijving Uit privé collectie! Theo Theodorus Dorus van Oorschot.(1910-1989) Prachtig groot in opdracht geschilderd olieverf op linnen "Landschaps" schilderij.  Een kwalitatief hoogwaardige galerielijst maakt het geheel compleet! . Afm. Lijst
Beschrijving Uit privé collectie. Werkelijk prachtig Olieverf op linnen "Tuinlandschap" van Theo(dorus) van Oorschot (1910-1989). Het schilderij is in onberispelijke staat en heeft een doekmaat van 60 cm. x 40 cm. (H x B). Met lijst 75 cm. x 55
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Shakespeare, William - Hamlet Vertaling: Gerrit Komrij Amsterdam, Bert Bakker, 1989, 1e druk in deze editie Gebonden, rood linnen , met nachtblauwe schutbladen en stofomslag12 x 21 cm.145 Bladzijden NIEUW. ONGEL
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Type: Wetenschap en Natuur Jaar (oorspr.): 1989 Beschrijving KIJK 1989 september. Populair Wetenschappelijk Maandblad. 75 pagina's, zo goed als nieuw. INHOUD:4. Militairen op zoek naar vredestaak. Nooit meer oorl
Kenmerken Conditie: Gelezen Jaar (oorspr.): 1989 Beschrijving Lucky Luke Collectie - 7Inhoud:- De strop van de gehangene- De eenarmige bandiet- Sarah BernhardtUitgever: Lekturama, 1989.23 x 29,5 cm. 959 gram.Het boek is in zeer goede staat. Zie ook a
Kenmerken Conditie: Nieuw Type: Speldje of Pin Onderwerp: Figuurtje Beschrijving ASTERIX pin/speldje Dargaud 1978 zgan verzamelen 10 euro Pins/sluitspeldjes 15 stuks oud/retro/vintage KLM Le tour 25 euro41 PINS retro/vintage ijs/ice hockey collectie
Kenmerken Type: Single Genre: Latin en Salsa Formaat: 7 inch Beschrijving Kaoma - Lambada (1989) Wegens enorme kastopruiming gehele collectie te koop.Dagelijks zal ik er een aantal toevoegen. Alles in prima conditie, tenzij anders vermeld.De vraagpri
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Beeldje of Figuurtje Figuur: Asterix en Obelix Beschrijving Asterix & obelix collectie - les editions albert rené van toycloudfabrikant: toycloudontwerper: albert renéjaartal: 1980 het zijn 14 poppetjes met draaibar