Home > Boeken > Stripboeken

Asterix Collectie De Roos en het Zwaard HC 1e druk 1991.

Prijs: Bieden
Regio: Uden, Noord-Brabant
Sinds: 14 aug, 9:20
AD ID: N90QJ7V9

Conditie: Zo goed als nieuw

Aantal: Eén stripboek

Jaar (oorspr.): 1991

Tekst en tekeningen Uderzo.
Met een voorwoord in briefvorm van Albert Uderzo en achterin een overzicht van alle omslagen van de albums die in de collectie van Asterix zijn opgenomen.
Hardcover uitvoering met zwarte rug en achterkaft.
Het verhaal zelf telt 56 paginas.
Utgeverij: Lekturama.

De verzendkosten bedragen 3,65 euro en zijn voor de koper.
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Aantal: Eén stripboek Jaar (oorspr.): 1991 Beschrijving Tekst en tekeningen Uderzo.Met een voorwoord in briefvorm van Albert Uderzo en achterin een overzicht van alle omslagen van de albums die in de collectie va
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving stripboek in nieuw staat
Kenmerken Conditie: Gelezen Beschrijving nu aangeboden asterix collectieuitgever lekturama1 - de gallier , het gouden snoeimes , en de gothen , en de gladiatoren , en de ronde van gallia , en cleopatra2 - de kampioen , en de britten , en de noormanne
Kenmerken Conditie: Gelezen Aantal: Complete serie of reeks Jaar (oorspr.): 1989 Beschrijving Asterix Collectie - 5 hard cover bundelingen  + Box - (1989 / 1991) 29 Asterix verhalen - Lekturama Prachtige box van Asterix met daar in opgenomen maar lie
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Herkomst: Amerika Jaar (oorspr.): 1999 Beschrijving Paulo Coelho: De weg naar het zwaard. Dagboek van een magiër. Singel Pocket, 254 pagina's, gewicht 160 gram
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Herkomst: Europa overig Jaar (oorspr.): 2011 Beschrijving Te koop aangeboden: boekje. Bouquetreeks: Een Engelse Roos. Het Balfour Fortuin - Margaret WayBouquetreeks 32562011 periode 13 - 97Harlequin.158 pagina's.
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving MUIS Tiamo collection HUG MEOp het shirt staat HUG ME.Oren zijn omlijnd met de festonsteek.Hij isongeveer 27 cm lang.In het kontje zitten korrels.Als nieuw!! Verzendkosten voor koper.Kijk eens bij mi
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Renee Willems - Het Zwaard Van Glas BC/Mpl 268 pagina's Paedrenn gaat op reis met de dochter van haar (overleden) beste vriendin. Het meisje wil het land leren kennen dat ze eens zal regeren. Haar va
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Herkomst: Nederland Beschrijving Maand van het Spannende Boek, 23x van 1991 - 2015 - Broeinest, Frederick Forsyth. - Goudkoorts op de renbaan, Dick Francis. - Autopsie, Robin Cook. - Rookgordijn, Phillip Margolin
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Type: Voorgerechten en Soepen, Hoofdgerechten, Tapas, Hapjes en Dim Sum, Taart, Gebak en Desserts, Overige typen Beschrijving Het Nieuwe Kookboek.16e druk. Beroemd kookboek. Izgs. 2151
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Daalder, D.L.Mythen en Sagen uit het oude Europa (1e druk)Utrecht/Antwerpen, Spectrum, 1959, 1e druk. Pocket, 189 pp., 18 x 11 cm. Negen verhalen: keltische sagen, ridderverhalen en oude volksverhale
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Niveau: HBO Oriëntatie: Beta Beschrijving Juridische aspecten van het verpleegkundig beroep 3e druk.EAN 9789006920666.Zo goed als nieuw. Eventuele verzendkosten zijn voor de koper, afhalen kan in Beverwijk.
Kenmerken Conditie: Gelezen Beschrijving Trigie 25 - De Klauwen van het Verleden ( igs ) 1e drukEen Oberon uitgave uit 1983, de strip is nog in redelijk nette staat (bovenkant rug niet mooi ).Prijs - 3 euro -. De verzendkosten zijn 2,92 ( brievenbusp
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Type: Voorgerechten en Soepen, Hoofdgerechten, Tapas, Hapjes en Dim Sum, Taart, Gebak en Desserts, Overige typen Beschrijving Het Nieuwe Kookboek.15e druk. Beroemd kookboek. Izgs. 7121
Kenmerken Conditie: Gelezen Aantal: Eén stripboek Jaar (oorspr.): 1954 Beschrijving 1e deel van de serie Aram. Door Piet wijn.1e druk met op de achterzijde de vermelding van De Gouden Horde.Softcover, geniet, Afmeting; 24 x 15 cm, 75 bladzijden. Onge
Kenmerken Conditie: Gelezen Beschrijving Bundeling van artikelen die eerder verschenen zijn in derubriek "Van het kerkelijk erf` in het ReformatorischDagbladDit boekje haakt in op allerlei meer of minder omstredenzaken in kerk en maatschappijDen Hert
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Aantal: Complete serie of reeks Jaar (oorspr.): 1989 Beschrijving boeken nieuw, prima, doos licht beschadigt onderkant zit aan 1 kant een beetje bijgeplakt verzendkosten 6,95 euro
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Aantal: Complete serie of reeks Jaar (oorspr.): 1989 Beschrijving 6 boeken 29 verhalen
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Paperback in goede staat
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving In zeer mooie staat. Zwarte vlek zit op het fototoestel.