Home > Boeken > Literatuur

Veilingcatalogus Jarndyce - Novels & Tales 1748-1926 !!

Prijs: Bieden
Regio: Wedde, Groningen
Sinds: 26 aug, 8:27
AD ID: 6Y142LV9

Conditie: Gelezen

Novels & Tales 1748-1926

Uitg. Jarndyce - Antiquarian Booksellers - Spring 2010

Fraai geïllustreerde veilingcatalogus, circa 120 pag. en in mooie staat.

Tip : Wijzig tijdens het bekijken van advertenties uw instelling bij de optie "Sorteer op" van "Standaard" naar "Datum-(nieuw-oud)". Zie hiervoor de resultaatlijst rechtsbovenin.
Bij de instelling "Standaard" ziet u niet alle advertenties die vandaag (of op één dag) zijn geplaatst.

Kenmerken Conditie: Gelezen Beschrijving Novels & Tales 1748-1926 Uitg. Jarndyce - Antiquarian Booksellers - Spring 2010 Fraai geïllustreerde veilingcatalogus, circa 120 pag. en in mooie staat. Tip : Wijzig tijdens het bekijken van advertenties uw in
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving The Dickens Catalogue Uitg. Jarndyce Uitgebreide en zeer fraai geïllustreerde veilingcatalogus uit 2011/2012. Circa 140 pag. en in hele mooie staat. Zie voor nog veel meer boeken van en over Dickens
Kenmerken Conditie: Gelezen Onderwerp: Genre of Stijl Jaar (oorspr.): 1926 Beschrijving Franstalige uitgave 1 mei 1926.Speciale uitgave over La Revue Musicale.Met een inhoudsopgaven.Het boek bestaat uit 5 delen:La Revue Musicale 219 blz.Cataloque de
Kenmerken Conditie: Gebruikt Genre: Role Playing Game (Rpg) Leeftijdsgroep: Vanaf 12 jaar Beschrijving Gameland-Groningen biedt aan:Gameboy Advance game: Tales of SymphoniaPrijs: € 44,95Staat: GebruiktVerzendkosten: € 3,00 (Belgie: € 6,00)(ophalen al
Kenmerken Staat: Gelopen Gebied: Gelderland Periode: 1920 tot 1940 Beschrijving bedrijfsbriefkaart verzonden in 1926
Kenmerken Type: Losse munt Nominale waarde: Overige waardes Eigenschappen: Goud Beschrijving Mooie 10 gulden munt uit 1926.Word alleen gereageerd op serieuze biedingen !E.v.t. opsturen voor risico koper.
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving PC The Book of Unwritten Tales 2 Steam Key kopen > We ♥ gratis verzenden: We hebben er nog maar enkele op voorraad voor deze prijs, klaar om vandaag voor je te verzenden. En voor 23u besteld is volgende werkdag
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Genre: Racen en Vliegen Aantal spelers: 1 speler Leeftijdsgroep: Vanaf 3 jaar Beschrijving Tale Spin Game in nette staat. Prijs: €6 (verzendkosten voor koper = €1,50) Kijk voor andere Game Boy spellen naar mijn a
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Genre: Avontuur en Actie Aantal spelers: 3 spelers of meer Leeftijdsgroep: Vanaf 3 jaar Beschrijving Te koop: Shark Tale voor de Gameboy AdvanceFoto is zelf gemaakt In goede staatVerzenden is mogelijk in luchtkus
Beschrijving Mooie cutglass Art Deco suikerstrooier.Dop zilver.Gemerkt Chester 1926.Hoogte 15 cm / wijd 5.7 cm.Zie ook onze andere advertenties.
Beschrijving Antiek kruit blikje uit Frankrijk gedateerd 1926.Het buikje is 12 cm hoog 2.5 cm diep en 6 cm breed.In een mooie conditie.Het blikje is leeg.Versturen kan voor drie euro.Zie ook mijn andere advertenties.
Beschrijving Antiek Art Nouveau Jugendstil gedecoreerd boek over het Koninklijk huis & Koningin Wilhelmina.Het boek, getiteld: Het Zilveren Getij, is uitgegeven in 1926 ter ere vanhet 25 jarig huwelijk van H.M Koningin Wilhelmina & K.H Prins Alber
Beschrijving 260 Groot schilderij van Otto Eerelman 1839-1926 schitterend Olieverf op paneel in perfecte staat Bekende genre schilder van o.a. honden en paarden Lijstmaat 82 x 112 cm kadermaat  90 x 60 cm S.v.p. serieuze biedingen Verzendkosten koper
Beschrijving Herm. Witzius - Twist des Heeren met Zynen Wyngaart (1748)Alle pagina's zijn nageteld, en alleen de titelgravure en het slot van het register mist. Het werk zelf is dus gewoon compleet. Goed boekblok, in het begin wat gevlekt en een vlek
Beschrijving Harmannus Witz - Twist des Heeren met Zynen wyngaart (1748)Compleet, alle pagina's zijn nageteld. Wel is pagina 455/456 in eenvoudige kopie. Goed, maar erg vlekkerig boekblok. Regelmatig potloodmarkeringen.
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Rowling, J.K. - The Tales of Beedle the Bard Translated from the original runes by Hermione GrangerText and illustrations: J.K. Rowling London, Bloomsbury, 2008, first edition Hardcover5.1" x 7.3" tall108 P
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Feder-Tal, Karah - Laten we vrede sluiten Amsterdam, Ploegsma, 1958, 1e druk Gebonden, gekartonneerd, met stofomslag15 x 22,5 cm.110 bladzijden Met zw/w illustraties van Alie Evers ZO GOED ALS NIEUWP
Kenmerken Conditie: Gelezen Beschrijving Tales from the Kraals Madeline MurgatroydUitg. Tafelberg - 1987 Fraai geïllustreerd, gebonden, 80 pag. en in prima staat. Tales from the Kraals
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Bubb Kuyper Auction sale of books, prints and manuscripts - May 2013 Uitgebreide en zeer fraai geïllustreerde veilingcatalogus, 516 pag. en in hele mooie staat. Tip : Wijzig tijdens het bekijken van
Beschrijving Charles Dickens:The personal history of David Copperfield(1908 j.),A Tale of two citiesA Dickens Antology