Home > Boeken > Literatuur

The Dickens Catalogue (Veilingcatalogus) !!

Prijs: Bieden
Regio: Wedde, Groningen
Sinds: 25 aug, 3:20
AD ID: J92ZJ576

Conditie: Zo goed als nieuw

The Dickens Catalogue

Uitg. Jarndyce

Uitgebreide en zeer fraai geïllustreerde veilingcatalogus uit 2011/2012.

Circa 140 pag. en in hele mooie staat.

Zie voor nog veel meer boeken van en over Dickens ook mijn andere advertenties.

Tip : Wijzig tijdens het bekijken van advertenties uw instelling bij de optie "Sorteer op" van "Standaard" naar "Datum-(nieuw-oud)". Zie hiervoor de resultaatlijst rechtsbovenin.
Bij de instelling "Standaard" ziet u niet alle advertenties die vandaag (of op één dag) zijn geplaatst.

Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving The Dickens Catalogue Uitg. Jarndyce Uitgebreide en zeer fraai geïllustreerde veilingcatalogus uit 2011/2012. Circa 140 pag. en in hele mooie staat. Zie voor nog veel meer boeken van en over Dickens
Kenmerken Genre: Overige genres Formaat: 12 inch Beschrijving Dirk wears white sox: Prima exemplaar wel ex-discotheek Haarlem.Prince Charming: Prachtig exemplaar.Friend or Foe: Uitstekend.Kings of the wild frontier: Prachtig. Alle platen met binnenho
Kenmerken Conditie: Nieuw in verpakking Genre: R&B Periode: 2000 tot heden Beschrijving Hucknall - Tribute To Bobby CD + DVD nieuw in seal Track Listing disc 1 Album cd 1. Farther Up the Road2. Ain't That Lovin' You3. I'm Too Far Gone (To TurnAround)
Kenmerken Conditie: Nieuw in verpakking Beschrijving Nu te koop in de nieuwe webwinkel voor echte muziekliefhebbers.www.variaworld.nlAll 15 hit studio albums sourced from the original master tapes Mastered by Bob Ludwig Half-speed lacquers cut at Abb
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Originally released in 1999 - 2015 reissue on 180g vinyl 3LP -Featuring a multitude of classic reworked highlights from the back catalogue including One, Battery, Enter Sandman, Master Of Puppets and Nothing Els
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving 2015 EU reissue The 2012 Steven Wilson Remix: on 180g LP+Download-Born from a desire to really produce a concept album after the rock critics so dubbed the previous year’s Aqualung, Jethro Tull's 1972 maste
Kenmerken Type: Single Genre: Pop Formaat: 7 inch Beschrijving TOP 40 GEEN HITNOTERING VINYL SINGLE: LITTLE JIMMY DICKENS (U.S.A.) A-KANT: May the bird of paradise fly up your nose B-KANT: My eyes are jealous LABEL: CBS 1969 (1965) Made in Holland KW
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Dickens and the daughter of the house H.M. SchorUitg. Cambridge University Press 1999 Gebonden met stofomslag, 232 pag. en in hele mooie staat. Zie voor nog veel meer boeken van en over Dickens ook m
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Dickens and the scandalmongers Essays in criticism Edward WagenknechtUitg. University of Oklahoma Press - 1965 Gebonden met stofomslag, 162 pag. en in hele mooie staat. Zie voor nog veel meer boeken
Kenmerken Conditie: Gelezen Beschrijving The Miracle of Pickwick or The Goodness of Pickwickedness Cedric C. Dickens & Alan S. WattsUitg. Dickens Publishing 2001 Fraaie uitgave, met handgeschreven opdracht en gesigneerd door Cedric Dickens, genummerd
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Phiz - The man who drew Dickens V. Browne LesterUitg. Chatto & Windus London - 2004 Gebonden met stofomslag, rijk geïllustreerd, 269 pag. en in nieuwstaat. Tip : Wijzig tijdens het bekijken van adver
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Type: Catalogus Beschrijving Catalogue collection formed by the late Mr. Henry M. KnightCatalogue of a collection of paintings and drawings formed by the late Mr. Henry M. Knight (1903-1970)Th Laurentius; Nystad
Kenmerken Conditie: Gelezen Jaar (oorspr.): 1900 Beschrijving Charles Dickens "The Old Curiosity shop"London; Richard Butterworth & Co.;1900 - 1910 ??; 343 pages
Kenmerken Eigenschappen: Boxset Beschrijving a cristmas carolthe old curiosity shopdavid copperfield 3 dvd box ruim 7 uur verzendkosten 7 euro
Kenmerken Type: Single Genre: Country en Western Formaat: 7 inch Beschrijving Erg leuk, deze single uit 1965 van de amerikaanse country-zangerLittle jimmy dickens CBS, originele engelse persing hoesje en vinyl zijn in uitstekende staat prijs is excl
Kenmerken Conditie: Gelezen Beschrijving Oriental impressions A catalogue of a collection oil & watercolourpaintings, lithographs & aquatintsSpecially Assembled By Antiques of the orient, from PrivateCollectionsFor sale at Tresors, The Internation
Beschrijving Charles Dickens:The personal history of David Copperfield(1908 j.),A Tale of two citiesA Dickens Antology
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving 2007 Japanese exclusive strictly limited edition 12track LP pressed on 200gram VINYL a superb Greatest Hits collection from one of the most iconic figures of the 20th century superbly presented in high quality p
Kenmerken Conditie: Nieuw Genre: Overige genres Beschrijving Sla het Big Christmas Songbook open en stap in een levendige wereld van kerstliederen, afgewisseld met feestelijke verhalen en gedichten geschreven door Dickens, Tennyson en andere grote li
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Londen, 1868. De Industriële Revolutie ontketent een geweldig tijdperk vol uitvindingen, en dit zorgt voor grote veranderingen van miljoenen levens. Veranderingen die zonder technologie ondenkbaar zouden zijn. D