Home > Antiek en Kunst > Kunst - Beelden en Houtsnijwerken

Drie Pinguins, Brons, gesigneerd: J.D. Aste

Prijs: Gereserveerd
Regio: Groningen, Groningen
Sinds: 10 aug, 10:59
Bekeken: 2
AD ID: N90P84VG

Drie Pinguins in Brons. Gesigneerd: J.D. Aste. Hoog ongeveer 50 cm. Mooi patina. Kan ook dienen als salontafel met los mee te leveren hardglazen blad, doorsnede 100 cm. Een uniek stuk. Kan eventueel tegen brandstofkosten geleverd worden door heel Nederland.
Beschrijving Drie Pinguins in Brons. Gesigneerd: J.D. Aste. Hoog ongeveer 50 cm. Mooi patina. Kan ook dienen als salontafel met los mee te leveren hardglazen blad, doorsnede 100 cm. Een uniek stuk. Kan eventueel tegen brandstofkosten geleverd worden
Kenmerken Materiaal: Brons Beschrijving Prachtig brons beeld gesigneerd aug moreau hoogte van het beeld is 53 cm graag bieden na waarde en zie ook mijn overige advertenties
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Grondlamp Materiaal: IJzer Beschrijving Drie originele /brons/metalen tuinlampen (50 cm)  met grondpen (20 cm) DOE een leuk bod
Beschrijving heel mooie en aparte art deco luster lamp volledig origineel, jaren 1930 verzilverde bronzen monruur, heel geometrisch decor met geperst glas, een coup en drie kapjes gesigneerd Robert, ook de montuur is gemerkt heel goede staat, vernieu
Beschrijving Set van drie stuks DESIGN aardewerk [ gesigneerd ??] Mooie set van drie vaasjes / potten heel apart aardewerk  [Raku gebakken ??] In een mooie aarde kleur en als groepje mooi om neer te zetten Ze zijn allemaal gesigneerd met een grote M?
Beschrijving Boot met drie mannen.Afrika.Oud.Brons.Zware kwaliteit.Traditioneel bewerkt.Niet gerestaureerd.Origineel en authentiek.In een prachtige conditie.Lengte: 13,5 cm.Hoogte: 6 cm.Breedte: 5,3 cm.Gewicht: 220 gram. De verzendkosten zijn voor de
Beschrijving Schitterend abstract beeld van een gans of een eend. Brons met een prachtig patina. Op foto 1 ziet u de signatuur onderaan. Ik heb daar een vergroting van gemaakt. Het mooie beeld is 17 cm hoog en 8 cm breed en 9 cm diep. Doe een bod. Ki
Beschrijving Bronzen buste Thais. Beeld is gemaakt door meester Emmanuelle Villanis ca. 1900 hij was werkzaam 1880-1920 Parijs. Beeld heeft een gietersstempel van Societe des Bronzes Paris/ mon. HJ en Nr. 243. De buste heeft een hoogte van 54 cm.Graa
Beschrijving Drie antieke Arabische gewichten. Vermoedelijk uit het grensgebied van Turkije en Griekenland. Gesigneerd met vreemde tekens. De gewichten hebben een gat in het midden, alsof ze om een stang heenvallen. De gewichten hebben aparte maatvoe
Beschrijving specialist in brons, scherpere prijzen dan zgn. discounterbronzen beelden op marmeren voet, niet verbronsd of kunststof, topkwaliteit van goeie gietersmet zorg geselecteerde, kwalitatief hoogwaardige reproducties uit binnen- en buitenlan
Kenmerken Materiaal: Brons Beschrijving Bronzen kandelaar voor drie kaarsen Art Deco.Bijzondere vormgeving.Massief brons.Origineel jaren 30. Afmetingen :Hoogte : 16 cm.Breedte : 24 cm.Diepte : 8 cm.Gewicht : 2090 gram. ref. 5063-b
Kenmerken Aantal personen: Drie personen of meer Type kaartje: Spa of Sauna Soort: Overige soorten Beschrijving 3 x Sauna entree Veluwse Bron Elysium SpaPuur of Zwaluwhoeve - U kunt met deze spaarkaarten reserveren bij het gewenste resort.- Reserveri
Kenmerken Aantal personen: Drie personen of meer Type kaartje: Spa of Sauna Soort: Cadeaubon Beschrijving 3 x Sauna entree Veluwse Bron Elysium SpaPuur of Zwaluwhoeve - U kunt met deze spaarkaarten reserveren bij het gewenste resort.- Reserveringskos
Kenmerken Conditie: Nieuw Type: Overige typen Materiaal: Metaal Beschrijving De bronzen tuinbeelden beelden en beeldjes van Els Slot hebben een warme uitstraling.De ronde vormen en gladde oppervlakten nodigen U uit tot aanraken.Alle beelden zijn gego
Beschrijving Van Nederlandse eigenaar wonend net over de grens in Belgie Orginele ingekleurde ovale ETS (Art Deco) RossyVoorstelling: Drie dames in interieur met maskers(Gemaskerd bal)PastelkleurenHoogte 22 x Breedte 27 cmTotale maat incl.passe-parto