Home > Doe-het-zelf en Verbouw > Overige Doe-het-zelf en Verbouw

VEILING partij 36 stuks Gehoorbeschermers hoge kwaliteit

Prijs: Zie omschrijving
Regio: Wezep, Gelderland
Sinds: 25 aug, 2:15
AD ID: O6MR5WY9

Conditie: Nieuw

  • Veiling loopt tot maandag 29-8-2016 tot 18:00 uur;
  • Zitten zeer comfortabel;
  • Verminderen lawaai met 22dB;
  • Geschikt voor klussen, bouw, of harde muziek (bijvoorbeeld in oefenruimte);

Let op: op de foto staan er geen 36. Deze zijn er wel.

De Entrada Earmuffs zijn comfortabele en kwalitatief hoogwaardige gehoorbeschermers.

Als u veel klust, in de bouw werkzaam bent, of uw oren op een andere manier regelmatig aan hard geluid blootstelt, zijn de risico's voor uw gehoor aanzienlijk. Niet voor niets krijgen in Nederland jaarlijks ruim 800.000 mensen die de diagnose "slechthorendheid" van hun huisarts te horen (bron: CBS).

De Entrada Earmuffs reduceren het geluid tot maarliefst 22 dB.
Een machine, gitaarversterker, of drumstel moet dan nog wel heel veel herrie maken om uw oren te laten suizen, laat staan te beschadigen, als u een Entrada Earmuff draagt.

De Earmuffs zitten nieuw in doos en zijn nog nooit gebruikt.
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Veiling loopt tot maandag 29-8-2016 tot 18:00 uur;Zitten zeer comfortabel;Verminderen lawaai met 22dB;Geschikt voor klussen, bouw, of harde muziek (bijvoorbeeld in oefenruimte);Let op: op de foto staan er geen 3
Kenmerken Conditie: Gebruikt Beschrijving Te koop: Prachtige houten tuinbankenZeer hoge kwaliteit hout.Banken hebben altijd binnen gestaan.Breedte: 180 cm.Hoogte: 95 cm.Diepte: 60 cm. Voorraad: 10Prijs per stuk: € 149,00 Zie ook onze andere advertent
Kenmerken Type: Losse munt Gebied: Noord-Amerika Beschrijving Voor de dime's gaat het om de volgende jaren:19771983-P1984-D1985-D1985-P1986-P1987-D1987-P Voor de 5 cents munt  is het jaar 1996.Gezien de HOGE KWALITEIT van de munten worden onzin biedi
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Partij 175 stuks mooie basis iPhone hoesjes, wit voor de Iphone 4 en 4SVan hoge kwaliteit. Dient ook als bescherming van uw iPhone tegen stof, stoten en krassen.Dit hoesje heeft een perfecte pasvorm voor iPhone
Kenmerken Conditie: Nieuw Type: Elektriciteit Beschrijving Gunson 77011 Multi meter test kabels Hoge kwaliteit vervangings testkabels, past op de meeste multimetersInclusief beschermkap en non slip grip -----------------------------------------------
Kenmerken Conditie: Nieuw Geschikt voor: Apple iPhone Type: Overige typen Beschrijving Is uw scherm kapot? Bestel dan dit complete, voor gemonteerd scherm van hoge kwaliteit OEM! Tevens kunt u bij terecht voor reparatie sets (2,50 euro ) en screen pr
Kenmerken Conditie: Nieuw Eigenschappen: Geïmpregneerd Houtsoort: Grenen Lengte: 300 cm of meer Type: Overige typen Beschrijving Aangeboden: Hoge kwaliteit Rabat, Schutting planken en palen, geïmpregneerd tegen zeer lage prijzen.Aanbieding:Partij sch
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Materiaal: Hout, Leer Beschrijving Hoge Kwaliteit Echt Lederen Vintage Chesterfield Banken Zeer mooie handgemaakte Chesterfield banken aangeboden: Cognac en Camel gekleurd Nu 1 van €3372,- Voor €2700,-2 stuks NU
Kenmerken Conditie: Gebruikt Beschrijving Grote Partij ex LEGER Boomzaag / Takkenzaag Kwaliteit. Prijs : 7,-Euro per stuk (Alles afnemen) Kringloop de Euromarkt Bezoek onze Kringloopwinkel in 's-Heerenberg. Maandag t/m Vrijdag van 10 tot 18 Uur.Zater
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Schep of Schoffel Beschrijving Grote Partij LEGER Schep - Bats - Spade Kwaliteit. Prijs ; 7,-Euro per stuk (Alles afnemen) Kringloop de Euromarkt Bezoek onze Kringloopwinkel in 's-Heerenberg. Maandag t/m Vrijdag van
Kenmerken Conditie: Nieuw Type: Componentkabel Lengte: 5 tot 10 meter Beschrijving 12 x 7.5M Profigold hoge kwaliteit component kabel 24K gold 12 x 7.5M Profigold hoge kwaliteit component kabel met vergulde contacten Deze kabels van Profigold zijn no
Kenmerken Conditie: Nieuw Type: Lamp Wattage: Minder dan 50 watt Beschrijving Hoge Kwaliteit Precisie Hoofdlamp met Zoom --- € 19,99 !Super mooie lichtgewicht hoofdlamp voorzien van verstelbare3 punts hoofdband voor optimaal draagcomfort. Deze hoofdl
Kenmerken Conditie: Nieuw Type: Overige typen Beschrijving Super mooie lichtgewicht hoofdlamp voorzien van verstelbare3 punts hoofdband voor optimaal draagcomfort. Deze hoofdlampbeschikt over een hoogste kwaliteit LED welke op 3 standengebruikt kan w
Kenmerken Conditie: Nieuw Type: Overige typen Beschrijving TopOptics Comanche PRIJSVERLAGING 33% Korting >> ZIE OMSCHRIJVING !! De prijzen zijn in de omschrijving reeds aangepast !! Zakmessen van bijzondere en zeer hoge kwaliteit !Prijzen van € 9,00
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Dutch Eko Solutions levert duurzame kunststof rijplaten, welke vervaardigd zijn uit Nederlands gerecycled plastic en ook in Nederland geproduceerd worden.Deze kunststof rijplaten zijn licht van gewicht, maar teg
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Partij 22 stuks stijlvolle blauw getreepte stropdas. Deze stropdas is makkelijk te combineren bij een pak voor een zakelijke look.Prijs is per stuk excl. BTW, bij afname van de hele partij in een keer.Stropdas u
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Beste bezoeker, hierbij bieden wij u onze prachtige San Marino tuinmeubelen aan. In ons assortiment vindt u zowel krukjes, hockers als complete lounge- en diningsets van deze leuke serie!Al onze meubelen zijn ge
Kenmerken Conditie: Nieuw Type: HDMI-kabel Beschrijving De nieuwste generatie HDMI van hoge kwaliteit.High Speed HDMI met ethernet kabel (V1.4) uit de Super Silver Serie met geïntegreerde audio return kanaal en netwerk-functionaliteit. Bij Apparatuur
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Goede kwaliteit 25000 toeren Nagelvijl ---- € 69,99 De B700 is een uiterst geavanceerde manicure / pedicure frees, geconstrueerd uit duuzaam edelstaal met afgesloten (onderhoudsvrije) lagers voor comfortabel en