Home > Boeken > Catalogussen en Folders

veiling catalogus antieke horloges zakhorloges fruit bloemen

Prijs: € 12,50
Regio: Nieuw-Weerdinge, Drenthe
Sinds: 18 aug, 5:12
AD ID: G5VRQQJG

Conditie: Gelezen

Antique Watches: The Collection Formed By Charles H. Morse Jr. Public Auction Sale No. 2164 (Feb. 8, 1963)

catalogus veiling antieke horloges zie foto's

ps. kijk gerust ook even bij mijn andere advertenties, in verhouding veel lagere verzendkosten bij verzending meerdere boeken/spulletjes.

Bijvoorbeeld pakket tot 15 kilogram voor slechts 3,95 (pakket wel zelf afhalen bij Kiala punt bij je in de buurt)

mpbw2

Kenmerken Conditie: Gelezen Beschrijving Antique Watches: The Collection Formed By Charles H. Morse Jr. Public Auction Sale No. 2164 (Feb. 8, 1963) catalogus veiling antieke horloges zie foto's ps. kijk gerust ook even bij mijn andere advertenties, i
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Onderwerp: Schilder- en Tekenkunst Beschrijving 0044 Veiling catalogus Glerum 19e eeuwse schilderijen 19 april 2004 Verzendkosten koper Kijk ook eens naar onze andere advertenties
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Onderwerp: Schilder- en Tekenkunst Beschrijving 0046 Veiling catalogus Glerum 19e eeuwse en 20e eeuwse schilderijen en tekeningen en grafiek oktober 2004 Verzendkosten koper Kijk ook eens naar onze andere adverte
Kenmerken Type: Broche Beschrijving 0521 Antieke vergulde broche met bloemen en strass ds. 3,3 cm Verzendkosten koper Kijk ook eens naar onze andere advertentiesWijzig
Beschrijving GERESERVEERD VOOR SUSANNE Antiek beboterd schaaltje met bloemen, Terre de Fer. Gemerkt : Zie foto 3. 25 cm x 14 cm x 3 cm. Onbeschadigd. Eventuele portokosten zijn voor de koper van NL naar NL Post.nl (6,50 euro) wordt bezorgd op huisadr
Kenmerken Materiaal: Zilver Beschrijving Antieke zilveren broche met bloemen , bodemvondst.Prijs = 24 euro.Herkomst; Noord west Europa, 19e eeuw.Afmeting = 4.4 cm.Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties.3281.
Kenmerken Type: Zakhorloge Merk: Overige merken Materiaal: Zilver Leeftijd: 1900 tot 1930 Beschrijving Revida chronometre  zilveren zakhorloge met secondenwijzer. Loopt nog steedsMet antieke  horlogekettingnr.. Binnenzijde buiten deksel  130013
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Type: Wastafel Beschrijving Bijzondere decoratieve wastafel met kobalt blauwe bloemen, incl. Kraan en chiffon. De wastafel is 59 cm breed en 44,5 cm diep. Opstaande rand achter 12 cm hoog. Ideaal om in te bouwen
Beschrijving Strijkijzer.Engeland.Antiek.1900.Beschilderd met bloemen (hitte bestendig).Bijzonder exemplaar.Authentiek en origineel.In een mooie conditie.Afmeting: 9,3-11-13,2 cm.Gewicht: 1738 gram. De verzendkosten zijn voor de koper.Wilt u zien wat
Kenmerken Conditie: Gelezen Jaar (oorspr.): 1991 Type: Catalogus Beschrijving prachtige catalogus van antiek met groot artikel over 17 en 18 eeuwse zilver uit rotterdam ,vol met afbeeldingen en info en het blad heeft 47 blz doe maar een acceptabel bo
Kenmerken Conditie: Gelezen Jaar (oorspr.): 1994 Type: Catalogus Beschrijving nog in goed maar gelezen staat verkerende catalogus van antiek met een prachtig groot artikel over fries kerfsnee aardewerk met veel mooie afbeeldingen doe maar een accepta
Beschrijving Te koopZilveren zakhorloge nr 104 voor onderdelen /reparatieHorloge loopt nietMooie kastVerzendkosten (4 euro) voor koper
Beschrijving Horloges W. SpieglUitg. Het Spectrum Uitgebreide en rijk geïllustreerde uitgave, gebonden, 160 pag. en in prima staat. Tip : wijzig tijdens het bekijken van advertenties uw instelling bij de optie "sorteer op" van "standaard&qu
Beschrijving #### MOOIE TULE BRUIDSTIRA MET WAS BLOEMEN ######## EEN PLAATJE OM TE ZIEN ####################### ##### KIJK OOK EENS BIJ MIJN ANDERE ADVERTENTIES ############
Beschrijving Dienblad, hout, met glas, afm 38 x 26 cm. gedroogde bloemen onder de glasplaat, koperen greepjes. Onderkant van hout met vier kleine ronde pootjes.
Kenmerken Conditie: Gelezen Beschrijving Watches from IWC 2003-2004 Craftsmanship made in Schaffhausen Uitg. IWC (Int. Watch & Co) Zeer uitgebreide en rijk geïllustreerde catalogus, gebonden, 231 pag. en in mooie staat. Tip : Wijzig tijdens het bekij
Beschrijving Bijzonder .Erg oud item van Kerkhof afkomstig.Geheel van rood/geel Koper.Prachtig verweerd. 17 x 17 x17 cm. Neemt u ook eens bij mijn andere advertenties een kijkje.
Kenmerken Materiaal: Zilver Beschrijving klokje loopt niet
Beschrijving Welkom bij WWW.ABC-GOUD.NLABC goud in Breda is gespecialiseerd in:- Inkoop goud / platina / zilver tegen de beste prijs in de regio.- Uw gouden sieraden verpanden tegen de laagste rente 4 % per maand.- Uw juwelen via ons verkopen in cons
Beschrijving 23x29cm geen beschadigingen