Home > Antiek en Kunst > Kunst - Litho's en Zeefdrukken

Nu in de Veiling: Grafiek van Corneille.

Prijs: Zie omschrijving
Regio: Heel Nederland
Sinds: 2 feb, 9:52
AD ID: O6QR77DG

Op kunstveiling.nl wordt momenteel veel grafiek aangeboden van Corneille en andere CoBrA kunstenaars.

Heeft u interesse in het kopen of verkopen van werk van Corneille, kijk dan even op kunstveiling.nl of klik direct naar het aanbod van Corneille via de link bij deze advertentie.
Beschrijving Op kunstveiling.nl wordt momenteel veel grafiek aangeboden van Corneille en andere CoBrA kunstenaars.Heeft u interesse in het kopen of verkopen van werk van Corneille, kijk dan even op kunstveiling.nl of klik direct naar het aanbod van C
Beschrijving Zeefdruk van een schilderij van corneille uit 1975. Het schilderij is gesigneerd. Maat: 42cm-47 cm.
Beschrijving De print op doek van Corneille is 70x70 cm. De witte rand eromheen is ongev. 10 cm.kan ingelijst of opgespannen worden. Heel mooi werk. €35 incl. Verzenden
Beschrijving een echte ets van Corneille "petit die des Champs "125 / 200lijst 65 bij 52 cm  ets  37 bij 27 cm .
Beschrijving Mooie originele metalen sculptuur van Corneille Kunstenaar; CorneilleTitel: cat with birdFormaat 55 x 71 cmOplage: 99 stuks2-zijdig beschilderd,kan zelfstandig staanhandgesigneerd en genummerdConditie: NieuwGaleriewaarde: €1750 à €2000 K
Beschrijving Zes zeer unieke verzameling orginele Corneille LithografieenNew York Rooms serie ! In loop der jaren verzameldAllen uit 1979 Afmeting Litho zichtbaar 48,5 x 64,5 cmAlle werken in fraaie lijsten en passe partout
Kenmerken Conditie: Gebruikt Beschrijving BVA Auctions organiseert24 augustus t/m 01 september 2016Online veiling wegens van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.:Spiesengrill, pistonmachine, koffiemolen, koelwerkbank, horecameubilair,gebaks
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Materiaal: Overige materialen Type: Overige typen Beschrijving BVA Auctions organiseert24 augustus t/m 01 september 2016Online veiling wegens van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.:Spiesengrill, pisto
Beschrijving Een ontbijt zet van de wereldberoemde Corneille.Nieuw in de originele verpakking.Bevat: 1 ontbijtbord, 1 mok en 1 eierdop met daarop taferelen van Corneille.Afmeting van de doos:29 cm lang, 21 cm breed en 7,5 cm diep.
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving BVA Auctions organiseert22 t/m 28 juli 2016Online veiling wegensbedrijfsovername van o.a.: Rational – self coockingcenter, Rvs Wokfornuizen,Bakwand, koelingen & vriezers, uitgifte buffettafels, horec
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving BVA Auctions organiseert24 augustus t/m 01 september 2016Online veiling wegens van goederen afkomstig uit het faillissement, o.a.:Spiesengrill, pistonmachine, koffiemolen, koelwerkbank, horecameubila
Beschrijving Te koop aangebodenMemoire de Cuba van corneille
Beschrijving Bord met Vogel van Corneille. 30 cm. Puntgaaf.
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Onderwerp: Schilder- en Tekenkunst Beschrijving Corneille - duppen, l., Corneille, l. Tiessen: corneille, 20 rue santeuil. Trefpunt van nederlandse kunstenaars in parijs 1950-1961. Amsterdam 2003, (24,5 x 30 cm),
Beschrijving in parijs van corneille gekocht. lijst maat 65x 50 cm. litho of een zeefdruk. is moeilijk te zien
Beschrijving De zeefdruk 'Nue La Rose' is gemaakt in het jaar 1981 en verenigt een tweetal vertrouwde onderwerpen van Corneille: de vrouw en de vogel. Hij komt uit een serie van in totaal 200 exemplaren. De zeefdruk is destijds uitgegeven door CDC Gr
Beschrijving Unieke zeldzame litho van Corneille Jaar: 1956 Gesigneerd: Corneille '56 Uit de serie Elle c'est-a-dire L'aube van Jean-Clarence Lambert Afm. afbeelding: 24,7 x 17,2 cmAfm. papier: 33 x 49,6 cm In uitstekende staat, prachtig van kleur en
Beschrijving Handgesigneerde litho van Corneille met als titel Nu Oiseau. De papiermaat van dit werk is 76 x 56 cm en hij is nog nooit ingelijst geweest.Gemaakt op Somerset papier en uit het jaar 1981. Serieoplage was 200 stuks waarvan dit er 1 is. D
Beschrijving Handgesigneerde litho van Corneille uit de NY rooms serie.Titel van dit werk is Divan Blue. De maat van dit werk is 65 x 50 cm en hij is nog nooit ingelijst geweest. Uit het jaar 1979.Voorzien tevens van het diepdrukstempel van Atelier D
Beschrijving Corneille (1924 - 2010)kleurenlithoGesigneerd Corneille '90.Genummerd 47 / 250. Zelden aangeboden. Mooie litho van Corneille uit 1990. Ingelijst in een aluminium lijst. Kunstenaar: CorneilleGesigneerd: Corneille '90Genummerd: 47/250Afm.z