Home > Verzamelen > Beelden en Beeldjes

Lot van 3 kleine engeltjes

Prijs: € 34,50
Regio: Enschede, Overijssel
Sinds: 25 jul, 6:45
AD ID: 642KR7MG

Conditie: Nieuw

vol steen, prachtige kleine zittende engelbeeldjes, lot van 3 beeldjes
Drie kleine Engelbeeldjes laten zich overal makkelijk plaatsen zowel binnen als buiten, ze zijn ook weerbestendig.

Super mooi gemaakt beeld, prachtig om juist in een groepje te plaatsen, zie foto.

Maten: per beeldje: hoog 20 cm , breed 14 cm, diep 24 cm, gewicht is circa 1 kg.
Dus massa 3 is circa 3.4 Kg !!

Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving vol steen, prachtige kleine zittende engelbeeldjes, lot van 3 beeldjesDrie kleine Engelbeeldjes laten zich overal makkelijk plaatsen zowel binnen als buiten, ze zijn ook weerbestendig. Super mooi gemaakt beeld,
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Deelder, J.A. - Het lot van de eenhoorn Gedichten Amsterdam, De Bezige Bij, 1997, 1e druk Paperback12,5 x 20 cm.57 Bladzijden NIEUW. ONGELEZEN Kleine bundel meest verhalende gedichten van deze ook van performanc
Beschrijving klein engeltje 11 x 8Ik verkoop nog veel meer dus kijk gerust even verder of kom gezellig langsophalen kan op afspraakIk ben te volgen op facebook Maddys Antique & Vintage dus LIKEen vraag naar de gegevens van de webshop
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Tiffany Baker - Het Wonderbaarlijke Leven Van Een Kleine Reuzin (Nieuw) BC/Mpl 384 pagina's Toen Truly Plaice's moeder zwanger was, sloot iedereen weddenschappen af over hoe enorm groot die zoon niet
Kenmerken Conditie: Gelezen Aantal: Meerdere stripboeken Beschrijving Lot diverse stripboeken waaronder suske en wiske het zijn er in totaal 21 stuks waarvan een aantal dubbele zie foto, lot van 6 dezelfde stripboeken van maarten toonder getiteld "de
Beschrijving Lief en leed van twee kleine jongens, Georges Duhamel
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Maat: Maat 38/40 (M) Kleur: Blauw Type: Lange mouw Beschrijving Beauty! Stijlvolle Top shirt van Calvin Klein maat MContrasterende stoffen, waaronder een klein stukje bovenarm voorkant transparante stofOok de ond
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Wilbur Smith, 11x: - Gold, gebonden boek, 281 pag., met foto's, zonder  jaar. 3,50 euro. - Het lot van de jager, 448 pag., 2009. 6 euro. - Blauwe horizon, 622 pag., 2003. 5 euro. - De elfde plaag, 49
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Amerongen, Martin van - Een kleine dondersteenColumns Amsterdam, De Arbeiderspers,1989, 1e druk Paperback12,5 x 20 cm.,218 Bladzijden ALS NIEUW. ONGELEZENStempeltje op Franse titel Martin Florian van Amerongen (
Beschrijving Zeer mooi lot van 4 antieke Japanse shunga boekjes met verschillende erotische afbeeldingen.Alle 4 verschillend.De boekjes zijn maar vanaf ene kant te bekijken als je ze namelijk normaal leest zie je alleen witte bladzijdes. Evt verzendk
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Deens -  Van Goors Klein Deens WoordenboekDen Haag, van Goor. 1967, achtste druk. Gebonden. 11 x 8,5 cm, 420 pp. Goed.5.00 euro exclusief portokosten
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Aantal: Eén stripboek Jaar (oorspr.): 1932 Beschrijving Veilingwaarde 650,- €. Doko - 1932 !!!, de avonturen van een kleine moorsche jongen, zeer gaaf exemplaar, compleet en heel.Prentenboek met afbeeldingen in h
Kenmerken Conditie: Nieuw Aantal: Meerdere stripboeken Beschrijving Lefranc lot van 5 stuks. Allemaal in een nieuwstaat en allemaal 1st druk. 22 De kinderen van de bunker sc, Casterman 201123 De eeuwige Shogun sc, Casterman 2012 Dit is de foute druk2
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Auto Beschrijving Lot van 8 speelgoed-autootjes, zwarte Jaquar XJ220(1:40), blauwe Aston Martin DB7(1:40), blauwe Lotus Elan(1:36), rode Ferrari F405(1:39), witte Porche 911 Carrera,Speedster(1:35), groene Mercedes
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Onderwerp: Overige onderwerpen Beschrijving Bekoring van het kleine. L.j. Bol.   Uitgave van stichting openbaar kunstbezit.  I.s.m. Prins bernhard fonds.   Zo goed als nieuw / niet of nauwelijks gelezen.       Ki
Kenmerken Materiaal: Zilver Beschrijving Zilveren art nouveaux hanger van vrouw met engeltjePrijs = 75 euro.Herkomst; Noord west Europa, ca 1900Afmeting = 20 cm. + 6 cm.Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties.3673.
Beschrijving Krans van hele kleine mosseltjes, doorsnede 30 cm Hoffz/landelijk/shabbychic/PTMD/romantisch/industrieel/brocante/boers/klassiek etc Belle Vieille Brocante voor Stichting een nieuwe start wilt u mij weer vinden, geef dan Belle Vieille in
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Overige typen Beschrijving Lot van 4 oude houten puzzels.3 van simlpex.Brandweer,vrachtauto's, vis,boerderij.30 bij 21 cm.In goede staat,Prijs €4,50 per stuk.Prijs exclusief verzendkosten
Kenmerken Soort: Overige soorten Type : Helm of Baret Gebied: Duitsland Beschrijving Zeer mooi lot van 2 wollen Duitse WW2 caps.De ene is van de veld brandweer maar de andere zou ik niet durven zeggen.Oordeel zelf!! Evt verzendkosten voor koper
Kenmerken Type: Voorbespeeld Genre: Overige genres Aantal bandjes: 26 bandjes of meer Beschrijving Een lot van 95 voorbespeelde en bespeelde cassettebandjes in een nette staat.Zie foto's voor een goed beeld.Verzendkosten € 10,00 of ophalen. Kijk voor