Home > Postzegels en Munten > Munten - Europa - Niet-Euromunten

Lot bodemvondst munten, Romeins

Prijs: Bieden
Regio: Nijkerkerveen, Gelderland
Sinds: 23 aug, 3:35
AD ID: 2G8XRMW6

Type: Setje

Land: Italië

Mooi lot Romeins munten
Bieden aub
Kenmerken Type: Setje Land: Italië Beschrijving Mooi lot Romeins muntenBieden aub
Kenmerken Type: Setje Land: Italië Beschrijving Mooi lot Romeinse muntenBieden aub
Kenmerken Materiaal: Brons Beschrijving Romeins zilver en brons applique met hoofd / buste van afrikaan , bodemvondst .Prijs = 70 euro.Herkomst; noord west Europa, ca. 2000 jaar oud.Lengte = 3 cm.Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties.2154.
Kenmerken Materiaal: Zilver Beschrijving Romeins zilveren fibula , bodemvondstPrijs = 47 euro.Herkomst;, Noord west Europa, 2e 3e eeuwAfmeting = 4.5 cm. vlag en naald beschadigd.Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties.3820.
Beschrijving Romeins glazen kralen snoer bodemvondstPrijs = 42 euro.Herkomst; Middellandszeegebied, ca. 1700 jaar oudAfmeting = 41 cm.Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties.3807.
Beschrijving Romeins aardewerk kruik, bodemvondst.Prijs = 90 euro.Herkomst; Centraal Europa, ca. 2000 jaar oud.Afmeting = 16 cm. x 13 cm.Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties.3962.
Kenmerken Materiaal: Zilver Beschrijving Romeins zilveren zalfspatel, bodemvondst.Prijs = 60 euro.Herkomst; Noord west Europa, ca. 2000 jaar oud.Afmeting =11 cm. kleine restauratie.Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties.3678.
Beschrijving Romeins loden godin beeldje, bodemvondst.Prijs = 90 euro.Herkomst; Noord west Europa, ca. 2000 jaar oud.Afmeting = 6 cm.Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties.3680.
Beschrijving Romeins glazen hangertje in modern vergulde kader ingezet, bodemvondst.Prijs = 42 euro.Herkomst; Noord west Europa, ca. 2000 jaar oud.Afmeting = 3.8 cm.Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties.3685.
Kenmerken Materiaal: Brons Beschrijving Bodemvondst van een Romeins bronzen schaaltje of kom.Groene patina aanwezig onder het donkere oppervlak.Herkomst is Portugal.Zeldzaam item! Evt verzendkosten voor koper
Kenmerken Type: Setje Nominale waarde: 2 euro Land: Duitsland Beschrijving Duitsland setje munten 2 Euro 2008, 2010, 2011. 2008 a  d, f, g, j2010 a, d, f, g, j2011 a, d, f, g 2011  j   is verkocht. Verzendkosten koper. Kijk ook eens naar mijn andere
Kenmerken Type: Setje Nominale waarde: 5 gulden Periode: Koningin Beatrix Beschrijving Nederland setje munten 5 Gulden serie 1988 t/m 2001. 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995,1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2000 EK voetbal, 2001  Verzendkos
Beschrijving Romeinse munten uit bodemvondsten.Ongereingd en gereinigd. OPHALEN, GEEN VERZENDING Partij ongereinigd ongeveer  0 stuks per stuk 0,75Partij ongereinigd ongeveer  0 stuks per stuk 1,50Partij ongereinigd ongeveer  0 stuks per stuk 2,50Par
Kenmerken Type: Losse munt Land: Overige landen Beschrijving VEEL OUDE "OLD ENGLAND" MUNTEN, AANGEVULD MET ENKELE EXEMPLAREN UIT HET "NEW PENCE" TIJDPERK EN LATER. ALLE MUNTEN IN GOEDE CONDITIE FR-ZFR-PR EN KEURIG VERPAKT IN HARTBERGER
Kenmerken Type: Losse munt Nominale waarde: Overige waardes Periode: Vóór koninkrijk Beschrijving te koop aangeboden een bijna zeer fraie ae Nero semis /Genius ,,zeldzaam munt .bekijk ook mijn overige advertentie ,,,,
Beschrijving Bij van trommelen vindt u een uitgebreid en uniek aanbod aan antieke meubelen en woon decoraties. Onze specialisatie ligt bij karakteristieke en geleefde objecten die een ongekende charme uitstralen. Wekelijks wordt ons assortiment aange
Kenmerken Type: Setje Nominale waarde: 10 cent Periode: Koning Willem III Eigenschappen: Zilver Beschrijving Lot zilveren Wilhelmina dubbeltjes 93 stuks Zie scans! Porto koper 3,95 euro (brievenbuspakje) of aangetekend 9 euro. Bekijk meer advertentie
Kenmerken Type: Losse munt Beschrijving 3 gedeelde munten uit het romeinse rijk bodemvondst. ongereinigd
Beschrijving Romeins aardewerk kantharos , bodemvondstPrijs = 90 euro.Herkomst; Centraal Europa, ca. 2000 jaar oudAfmeting = hoogte = 7.5 cm.Kijkt u ook eens bij mijn andere advertenties.3722.
Kenmerken Conditie: Gelezen Aantal: Meerdere stripboeken Beschrijving Lot diverse stripboeken waaronder suske en wiske het zijn er in totaal 21 stuks waarvan een aantal dubbele zie foto, lot van 6 dezelfde stripboeken van maarten toonder getiteld "de