Home > Antiek en Kunst > Curiosa en Brocante

lot 3 prachtig brocante blauwe trommels trommel blikken blik

Prijs: Bieden
Regio: Vinkeveen, Utrecht
Sinds: 1 aug, 1:15
AD ID: 9NYEKW7G

bovenste blik:
zeer mooi brocante uitgevoerd in blauw met zwart/wit tinten.
op de bovenkant staat een afbeelding van 2 meisjes in zeeuwse klederdracht met verschillende kappen en  oorijzers.
aan zijkanten staan: het standbeeld De Ruijter in Vlissingen, het stadhuis in Middelburg, de Engelse Kade in Zierikzee, en Zeeuwse kinderen in klederdracht.
maten: 11,5 cm - 7 cm - 5 cm.
het blikje heeft lichte gebruikerssporen, die het een mooi brocante uitstraling geven!

middelste blik
prachtig brocante uitgevoerd in delftblauw met oud hollandse afbeeldingen van koeien, zeilboten en dorpsgezichten.
omlijst met florale motieven.
maten: 12,5 cm - 9 cm - 6 cm.
het blikje heeft mooie gebruikerssporen.

onderste blik
mooi oud, brocante met afbeeldingen van paleis soestdijk, kasteel de hoge vuurse baarn,spoorwegravijn baarn,vijverpark marienburg soest en de eem nabij de grote melm soest.
uitgevoerd in mooie oude blauw / zwart/ grijs en roomwit tinten
en ook dit blik heeft door de lichte gebruikerssporen een prachtig brocante uitstraling
maten: 16,5 cm - 10 cm - 6 cm.

prijs: per stuk €5,00, maar koop je ze alle 3 dan is de prijs voor het lot €12,50

ophalen in Vinkeveen (niet op zondag) of verzenden kosten koper (€6,95 tot 10 kilo)
kijk ook eens bij mijn andere advertenties!

Beschrijving bovenste blik:zeer mooi brocante uitgevoerd in blauw met zwart/wit tinten.op de bovenkant staat een afbeelding van 2 meisjes in zeeuwse klederdracht met verschillende kappen en  oorijzers.aan zijkanten staan: het standbeeld De Ruijter in
Kenmerken Conditie: Gebruikt Beschrijving Brocante blauw blik met paarden en koets. Gemerkt: D.B.F. ( De Beukelaer). 24,5 cm x 18,5 cm x 5 cm. Met gebruikssporen. Ik heb meer blikken met paarden (zie mijn andere advertenties) Eventuele portokosten zi
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Merk: Heineken Beschrijving Heineken Bier Grote Trommel van Blik ( izgs ).Grote blikken bus van Heineken, hoogte 24, diameter 18,5 cms, de bus isnog in goede staat.Prijs - 9,50 -. De verzendkosten ( 6,95 ) zijn v
Beschrijving Prachtige brocante lijst met 12 vakken om aan de wand te hangen.De lijst is zeer mooi versierd kleur roomwit.Het heeft 12 vakken om in te decoreren.Het verkeerd in prima staat. Hoogte lijst 80 cmBreedte lijst 64 cmDiepte lijst 20 cm Hoog
Beschrijving Victorian Times" Prachtige Zacht Blauwe Jielde Lamp .Lamp is in prachtige staat met een mooie geleefde patine!!!Echt geweldige kleur en hij is helemaal in orde en brandend !
Beschrijving Prachtige brocante kussens. Modellen: vierkant, rechthoek, rond.Kleur: diverse kleuren. Verzendkosten koper.
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Wandkapstok Materiaal: Hout Beschrijving Prachtige brocante wandkapstok met 7 Franse haken.Afmetingen,Lengte 145cm ,hoogte 56 cm. Kijk ook eens naar mijn andere advertenties.
Kenmerken Conditie: Gebruikt Hoogte: 100 tot 150 cm Breedte: 100 tot 150 cm Materiaal: Hout Beschrijving Prachtige brocante kaptafel met drieluik-spiegel.Afmetingen: hoogte: 1.15 m                    breedte: 1.12 m                    diepte: 0,31 m
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Buitendeur Hoogte: 215 cm of meer Breedte: 80 tot 100 cm Materiaal: Hout Beschrijving Prachtige brocante  oude hoge paneel voordeur( foto 1 ,2 ,3 ) Mooi verweerde staat 221 cm hoog84 cm breed mooi als decoratie of o
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Overige typen Materiaal: Metaal Beschrijving Prachtige brocante gietijzeren zonnewijzer Een mooie eyecatcher voor in je tuin Hoogte 65 cm Richtprijs € 50,- Kijk ook een bij mijn andere advertenties met nog heel veel
Beschrijving Franse brocante blauwe po emmer. Met houten handvat. Doorsnede 31,5 cm, hoogte 27 cm. Beschadiging aan de rand ( foto 2) en een paar kleintjes aan de binnenkant.Ziet er nog heel netjes uit.Geen deksel.Leuk met planten, als emmer, als pru
Beschrijving Iets voor de echte liefhebber!! Prachtig delfts blauw kaststel, zal niet misstaan op uw kast of schoorsteenmantel! De 2 dezelfde vazen zijn 30 cm hoog, die met deksel 43 cm.Alleen afhalen, wordt niet opgestuurd.
Beschrijving Prachtig Delfts-Blauw wand-bord, in perfecte staat.Diameter 20,5cm Met de tekst "Hulde aan het Bruidspaar"
Beschrijving Oude Franse brocante blauwe emaille waterkan. Met donkerblauw randje. Hoogte maar liefst 40 cm!! Met gebruikssporen, niet 100 % waterdicht ( even een vaasje of potje in zetten als je er water in wil doen). Eventuele portokosten zijn voor
Kenmerken Hoogte: 150 tot 200 cm Breedte: 50 tot 100 cm Diepte: 25 tot 50 cm Materiaal: Overige materialen Uitvoering: Met deur(en), Met plank(en) Beschrijving Prachtige brocante vitrinekast met verlichting.200x96x50/36 hxbxd.Past heel mooi in een br
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Binnendeur Hoogte: Minder dan 200 cm Breedte: 80 tot 100 cm Materiaal: Glas, Hout Beschrijving Prachtige brocante deur met ruitje( foto 1 , 2 ) met 1 paneel en 1 ruitje 198 cm hoog85 cm breed mooi als decoratie of o
Kenmerken Conditie: Gebruikt Bestemd voor: Koffie Merk: Douwe Egberts Beschrijving Bel of mail ons altijd indien u een product wilt bekijken. Dit om teleurstellingen te voorkomen. Set van 3 Douwe Egberts blikken trommels: - 1 groot blik (48x35x32cm)-
Beschrijving Prachtige blauwe chinese cloisonne schotel met floraal decor uit de jaren 50/60 en is verder in een goede staat. De doorsnede is 26 cm, vraagprijs €35,-. Nr.2598 Elke donderdag en zaterdag geopend van 10:00 tot 17:00, aan de Zompstraat 1
Beschrijving Prachtig olieverf schilderij door P. Coppens door de prachtige gouden lijst een echte eyecatcher. de afmetingen zijn 100x80.dit zijlschip steekt af tegen de blauwe achtergrond. Door de leeftijd is het doek iets vergeeld. De prijs is 490,
Beschrijving Aangeboden:Een prachtige gedecoreerde delfts blauw klompje van de Porceleyne Fles.Lengte is 12 cm. Mooi beschilderd met bloemmotief.Verkeert in prima staat. Verzendkosten en verzendrisico zijn voor de koper / ophalen is uiteraard mogelij