Home > Postzegels en Munten > Postzegels - Nederland

Leuke en BETERE zegels NEDERLAND en KOLONIEN met VEILINGEN

Prijs: N.o.t.k.
Regio: Heel Nederland
Sinds: 21 feb, 12:23
Bekeken: 1
AD ID: N90MKOGM

Conditie: Gestempeld

Alle postzegels van Nederland en overzee waarbij zeer veel specialistisch materiaal!

  • Roltanding
  • Brandkast, Telegram, en Port
  • Modern gestempeld materiaal
  • Post
  • Partijen en volle albums (ook buitenland)
  • Klassiek BUITENLAND
  • Etc etc..

Bestel gemakkelijk en snel op www.bosstamps.nl

Al onze artikelen altijd van SUPER kwaliteit tegen de beste prijzen!
Verzending altijd zeer verzorgd! Wij zijn op dit moment de webshop volledig aan het aanvullen, houd dit in de gaten of geef ons uw verzamel gebied van Nederland en Overzee door.

Wij zijn een filatelistisch bedrijf ingeschreven bij de Kamer van Koophandel en continu op zoek naar mooie: COLLECTIES en PARTIJEN met name klassiek.

Voorts behandelen wij MANCOLIJSTEN en hebben wij veel op voorraad met als specialisatie KLASSIEK NEDERLAND.

Schroom dus niet contact met ons op te nemen als U een betrouwbaar adres zoekt voor Uw postzegels en wij kunnen U altijd van een vrijblijvende offerte voorzien!

BOSSTAMPS
06 11723910
KvK Arnhem 59735724
BTW: NL104176933B01
Kenmerken Conditie: Gestempeld Beschrijving Alle postzegels van Nederland en overzee waarbij zeer veel specialistisch materiaal!RoltandingBrandkast, Telegram, en PortModern gestempeld materiaalPostPartijen en volle albums (ook buitenland)Klassiek BUI
Kenmerken Conditie: Gestempeld Periode: T/m 1940 Beschrijving Nederland mooie set zegels voor 1940 veel betere zegels, porto euro 1.46 (er is ook een deel postfris, met hoge cataloguswaarde bij)
Kenmerken Conditie: Gestempeld Periode: Na 1940 Beschrijving Nederland partij betere zegels zonder gom hoge cataloguswaarde, porto euro 1.46
Kenmerken Materiaal: Zilver Beschrijving Bijzonder mooi vormgegeven Nederlands zilveren broodmand met 2 grepen voorzien van fraai gedetailleerde florale ornamentaties en graveerwerk. Keuren: Leeuw II voor .835/000 gehalte zilver gebruikt sedert 1 sep
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Bestemd voor: Meisje Type kledingstuk: Broek Beschrijving Leuke donker grijze broek H en M met vlecht ceintuur mt 164 1x gedragen!! 100% katoen achterkant - paspelzakken / voorkant - steekzakken Sluit met knoop +
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Ledikant Beschrijving Leuk en net kinderledikant verstelbaar in hoogte met lattenbodem en matrasAfm. zijn:H. 82 cmB. 70 cmL. 125 cm Bezoek ook eens onze andere kiekjes
Kenmerken Materiaal: Zilver Beschrijving Nederlands Zilveren Theeschep met getorste steel en mooi floraal graveerwerk op de rand van de bak en op de steel(bekroning). Keuren:- meesterteken B. Drost Gz (Pako Metaalwarenfabriek) , Rhenen ( 1955-1993)-
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Type: Overige typen Eigenschappen: Met geluid Beschrijving Te koop aangeboden: Hele leuke chicco speelgoed om te ontdekken en met geluid.Kijk ook eens bij mijn andere advertenties verzenden tot 10 kilo is net zo
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Periode: 20e eeuw of later Jaar (oorspr.): 1955 Beschrijving Herrezen Nederland 1945-1955 -  Met aanbiedings brief Stichting 'HULP aan landgenoten in INDONESIE"'s-Gravenhage, Nationaal 5 mei-comité. Soft Cover. 1
Kenmerken Ligging: Overige Extra's: Afwasmachine, Huisdier toegestaan, Internet, Kinderbed, Speeltuin, Tuin, Tv, Wasmachine Omgeving: Aan meer of rivier, Aan zee Beschrijving Camping Sotterum. Leuke camping aan het IJsselmeer in Friesland. Ruime kamp
Kenmerken Materiaal: Brons Beschrijving Miniatuur tafel met krukken.Nederland.Oud.Brons.Helemaal origineel.Zeer fijn bewerkt.Geheel in een prachtige conditie.Afmeting tafel: 1,1-1,7-2 cm.Afmeting krukken: 08-1 cm.Gewicht: 10 gram. Verzendkosten zijn
Kenmerken Conditie: Nieuw Materiaal: Riet of Rotan, Stof Beschrijving Deze prijs is per stuk en inclusief btw. Hal54 heeft nog 4 hele leuke rotan stoelen in de aanbieding! Deze leuke stoelen hebben een comfortabele zit met lekkere dikke kussens. Afme
Kenmerken Conditie: Nieuw Aantal stoelen: Vier Kleur: Zwart Materiaal: Leer, Metaal Beschrijving Roxy opruiming Opruiming 4 stoelen met TOP TOLEDO LEER & RVS onderstelEetkamer stoel Roxy is een design model.Nederlandse design en gemaakt in NederlandD
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Jeansmaat: W30 - W32 (confectie 38/40) Kleur: Blauw Beschrijving leuke spijkerbroek LTB jeans maat 32/32 met 2% elasthan verzendkosten € 4,38
Kenmerken Conditie: Gestempeld Periode: T/m 1940 Beschrijving Mooie gestempelde zegel met postzegelfout, witte vlek linksonder naast waardeaanduiding,1899-1913.
Kenmerken Conditie: Gebruikt Vermogen: Tot 10 pk Lengte: 3 tot 6 meter Type motor: Binnenboordmotor Brandstof: Diesel Materiaal: Polyester Beschrijving Wegens aanschaf van grotere sloep leuke sloep te koop, type Relax 535. Lengte 5,35m. Inclusief kus
Kenmerken Conditie: Nieuw Type: Kant Beschrijving Super mooi Frans kant,Het zijn 10 lengtes van 3 meter en 12 meter gesorteerd lint .een prachtige combinatie met op elkaar afgestemde kleuren ecru om er iets leuks mee te doen.het kant is iets huidskle
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Wasmachine Model: Voorlader Inhoud: 6 tot 8 kg Hoogte: Minder dan 85 cm Toerental Centrifuge: 1200 tot 1600 toeren Eigenschappen: Energieklasse A of zuiniger, Handwasprogramma, Kort programma, Wolwasprogramma Beschr
Kenmerken Soort: Overige soorten Beschrijving ’t Guppy is groot geworden. Wat ooit een kwekerij was voor guppy’s in Ede, is nu de grootste dierenspeciaalzaak van de Benelux.Daarom heeft  t'Guppy een fantastisch nieuwe locatie en een nieuwe naam:
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Mooie doge leren stoelIncl 3 motorenMet kantelstand.De stoel kost 395 euroHierbij krijgt u een gratis hoofdsteun ter waarde van 100 euro