Home > Antiek en Kunst > Kunst - Schilderijen - Modern

KUNSTVEILING.NL: Jan te Wierik Nu in de veiling!

Prijs: Zie omschrijving
Regio: Amsterdam, Noord-Holland
Sinds: 2 jul, 8:47
Bekeken: 4
AD ID: P9NQE19D

Op Kunstveiling.nl vindt u een mooi aanbod van originele werken van Jan te Wierik. Tevens zeefdrukken.

Op kunstveiling.nl wordt regelmatig nieuw werk aangeboden van Jan te Wierik , tegen veilingprijzen. Heeft u interesse in het kopen of verkopen van werk van Jan te Wierik, kijk dan eerst op kunstveiling.nl of klik direct naar het aanbod van Jan te Wierik.

Beschrijving Op Kunstveiling.nl vindt u een mooi aanbod van originele werken van Jan te Wierik. Tevens zeefdrukken.Op kunstveiling.nl wordt regelmatig nieuw werk aangeboden van Jan te Wierik , tegen veilingprijzen. Heeft u interesse in het kopen of v
Beschrijving Jan te Wierik | BeestAcrylverf op MDF inclusief zilverkleurige baklijst.Afmeting werk 70x58 cm. (exclusief lijst).Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002)Jan te Wierik is geboren in Hengelo (1954) en gestorven in 2002. Waren zijn schilderijen
Beschrijving Diverse mooie TOP werken van Jan te Wierik bij Galerie & Kunstuitleen LamBert in Ootmarsum.                                                DE JAN TE WIERIK GALERIE !We hebben schilderijen op papier en olieverf werken op linnen en grote e
Beschrijving Jan te Wierik orgineel nummer 27 Dit originele werk van Jan te Wierik uit 1995.Handgesigneerd door de kunstenaar.Voorzien van een 8 cm. Breede mooie zwarte strakke lijst.Met een zuurvrije paspartoe.(Totaal-formaat: 83 x 74 cm.).Dit is ko
Beschrijving Jan te Wierik schilderij Mooi ingelijst met een aangepaste zwarte lijst van 6 cm breedJan te Wierik het is een repro.Handtekening mee gedrukt.Met een zuurvrije passe-partout schilderij maat 76 x 65 cm.Vaste prijs 175 euro kijk bij de and
Beschrijving Jan te Wierik origineel op papier 29 Jan te Wierik origineel op papier dit originele werk geschilderd op papier.Handgesigneerd door de kunstenaar.Voorzien van een 4 cm. Breede lijst zilver kras.Met een dubbel zuurvrije paspartoe.Totaal f
Beschrijving Diverse mooie beelden van TOP kunstenaars bij Galerie & LamBert in Ootmarsum.Voor meer info of via Whats App  06-53972589   O.a. Toshihiro Hattori Hans Evers  Theo Niemeijer  Steengoed,  Thais  Boeddha, Boeddha Lampen  en vele anderen...
Beschrijving Ton Schulten schilderij. Het is een reproductie handtekening meegedrukt.Ingelijst met een zuurvrije paspartoet.Repro is gelijmd op zuurvrij foto karton met een mooie aangepaste zilver lijst.De kleuren komen terug in de lijst. Maat 87 bre
Beschrijving Te Koop Mooie kunstwerken van bekende kunstenaars : Camille Nevet Jan Sierhuis Jan te Wierik  Miquel Conde  Lieve Prins  John Lie A Fo Piens  Hans Evers Jori Sugawara Esther Meier Peter Care Leo de Jong Michel van Overbeeke,   AD ARMA, J
Beschrijving Te koop diverse mooie KUNST AFFICHES. Van diverse kunstenaars. Komt uit de collectie van Galerie Vromans  De Sluis. Diverse zeefdrukken en lithos van bekende kunstenaars te koop. Joost Baljeu - Structures zeefdrukken ! Prijzen in overleg
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Baklijsten (baklijst) de goedkoopste. Baklijst voor doeken van 2.5 cm.En ook baklijsten voor 3D doeken.Gezaagd uit eigen lijstenmakerij.Een naturelle lijst, kan eventueel ook in de kleur wit.We hebben ook luxe b
Beschrijving Schilderij Jos Kuiper  3 Mooi schilderij geschilderd door Jos Kuiper.Ingelijst in een witte baklijst van 3 cm hoogte 4 cm.Met een dikke verf laag op het doek.Maat doek 60 x 80 cmSchilderij maat 90 x 70 cm. Ingelijst door.Lijstenmakerij.W
Beschrijving Schilderij Jos Kuiper modern.nu 2 Mooi schilderij modern, geschilderd Jos Kuiper.Ingelijst in een witte baklijst van 3 cm hoogte 4 cm.Met een dikke verf laag op het doek.Maat doek 60 x 80 cm Schilderij maat 90 x 70 cm.Ingelijst door.Lijs
Beschrijving Aluminium baklijst kaders kader. Lijsten nieuw in de collectie aluminium baklijst.Geleverd in meerdere kleuren.Lijsten worden geleverd in losse stuken in verstek.Maat bovenzichtkant 8 mm. binnenmaat hoogte 23 mm.Zijkant hoogete 30 mm.Inc
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Baklijsten (baklijst) wit witte de goedkoopste baklijst voor doeken van 2.5 cm. Een baklijst nieuw wit we kennen geen standaard maten.Gezaagd uit eigen lijstenmakerij.We versturen door heel Nederland, we hebben
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Spieramen op maat gezaagd. We maken uw spieraam op maat.Spieramen voor canvast doeken.De spieraam worden gemonteerd geleverd.Voor grote aantallen, kan ook losse delen.De spieraam zijn in delen in elkaar gelijmd.
Beschrijving Baklijsten 3d met 3 cm bovenkant naturel uit eigen lijstenmakerij de goedkoopste. Baklijsten baklijst de goedkoopste 3d met een bovenkant van 3 cm.Voor doeken van 4 cm baklijsten.11.50 per meter kant en klaar in elkaar gezet.Gezaagd uit
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Baklijst baklijsten grijs 32 mm (artel) Deze lijst is geschikt voor doeken aluminium frame (artel) van 3.2 cm uiteraard ook voor standaard baklijst.2.5 cm de lijst is grijs gekleurd, de prijs van de lijst is €.1
Kenmerken Conditie: Nieuw Type: Tekening Beschrijving Schilderijlijsten zilver S53. We bieden aan lijsten van 6 cm breed we hebben hier een grote partij van op voorraad.De lijsten zijn op lengtes op voorraad, vandaar uit worden ze gezaagd op maat. In
Kenmerken Conditie: Nieuw Bestemd voor: Jongetje of Meisje Beschrijving Speelgoedkist opbergkist voorraadkist dekenkist Mooie actie prijzen, zeer voordelig, kant en klaar geschilderd.Zolang de voorraad er is, op is op. We hebben hier van massievenhou