Home > Doe-het-zelf en Verbouw > Kratten en Dozen

Houten Kistjes houten kratjes veilingkistjes fruitkistjes

Prijs: Zie omschrijving
Regio: Yerseke, Zeeland
Sinds: 21 aug, 11:35
AD ID: 9PJ8NY49

Conditie: Nieuw

Type: Bak of Kist

Levering door de gehele BENELUX!!

NERGENS GOEDKOPER!!!

Bij ons kunt U terecht voor al Uw nieuwe houten kistjes zowel behandeld als onbehandeld verkrijgbaar.

Fietskratten,Opbergkisten voor vele doeleinden te gebruiken ook voor het maken van Uw kasten in ieder formaat behoort tot de mogelijkheden

Voor grote Partijen vraag vrijblijvend een offerte aan!!

Voor zowel bedrijf als particulier gebruik

Wij hebben keuze uit 5 verschillende modellen zowel behandeld als onbehandeld welke uit voorraad leverbaar zijn maar ook het model van Uw keuze kunnen wij op aanvraag voor U leveren tegen aantrekkelijke en eerlijke prijzen
Hieronder een greep uit ons assortiment:

Houten kist 27 ½ x 35 x 25 Euro 8,00
Houten kist 33 x 35 x 25 Euro 8,50
Houten kist 44 x 35 x 25 Euro 9,00
Houten kist 55 x 35 x 25 Euro 10,00

Houten kist behandeld 27 ½ x 35 x 25 Euro 10,00
Houten kist behandeld 33 x 35 x 25 Euro 10,50
Houten kist behandeld 44 x 35 x 25 Euro 11,00
Houten kist behandeld 55 x 35 x 25 Euro 12,00

Voor meer informatie en eenvoudige bestelling kunt U kijken op de webshop van LANDKAARTENBEDRIJF COMMEE BV uit Yerseke op de pagina HOUTEN KISTJES en overtuig Uzelf van ons aanbod zien is kopen

Met vriendelijke groet,
Commee BV Kerkhoekstraat 24 4401 GD YERSEKE Tel 0113 571235

Kenmerken Conditie: Nieuw Type: Bak of Kist Beschrijving Levering door de gehele BENELUX!! NERGENS GOEDKOPER!!! Bij ons kunt U terecht voor al Uw nieuwe houten kistjes zowel behandeld als onbehandeld verkrijgbaar. Fietskratten,Opbergkisten voor vele
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Bak of Kist Lengte: 50 tot 75 cm Hoogte: Minder dan 35 cm Breedte: Minder dan 40 cm Beschrijving Houten kratjes voor decoratie.Lengte 50xbreedte40xhoogte 30 cm. Houten kistjes naturel  5,00pstOpdruk Holland fruit 6,
Kenmerken Conditie: Gebruikt Hoogte: Minder dan 50 cm Breedte: 50 tot 75 cm Lengte: 50 tot 100 cm Beschrijving Houten kratjes voorzien van gaas bodem 11 stuks. Afm ca 75x51x9 cm. (incl. pootjes 15 cm) lxbxh
Kenmerken Breedte: Minder dan 50 cm Conditie: Nieuw Hoogte: Minder dan 50 cm Lengte: Minder dan 50 cm Materiaal: Overige houtsoorten Beschrijving Bij de houtwagen op voorraad een groot assortiment houten kistjes:- opbergkisten- theekisten- speelgoedk
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Onbehandeld houten kratje gemaakt van oude kaasplanken. Afmetingen: circa 29 x 56 x 36 cm (hoogte x breedte x diepte) Onbehandeld houten kratje gemaakt van oude kaasplanken. Verkrijgbaar in twee maten. Je kunt z
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Een leuk lichtgewicht klein houten kratje voor op een stoere kinderfiets. Leuk ter decoratie of op de voordrager   Simpel maar stevig houten krat met een afmeting van 28 cm lang, 19 cm breed en 14 cm hoog. Voor
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Onbehandeld houten kratje gemaakt van oude kaasplanken. Afmetingen: circa 23 x 56 x 36 cm (hoogte x breedte x diepte). Onbehandeld houten kratje gemaakt van oude kaasplanken. Verkrijgbaar in twee maten. Je kunt
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Mooi stevig houten kratje voor op de volwassen fiets.   Simpel maar stevig houten krat van het merk Wicked met een afmeting van 43 cm lang, 35 cm breed en 27 cm hoog. Voor de meest uitgebreide collectie fietssto
Kenmerken Conditie: Gebruikt Type: Overige typen Beschrijving KRAT DRIEHOEFIJZERSOude krat Driehoefijzers bierenDriehoefijzers Breda afmetingen 45x26 en 23,5 cm hoog Zoektermen:Krat, kratje, houten krat, houten kratje, horeca, bieren, biermerken, dri
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Dit fruitkistje heeft jaren veel appels en peren gehuisvest maar is nu klaar voor een prominente plek in huis of voorop een coole fiets. Verweerd, verkleurd maar prachtig door de rijke Nederlandse historie. Dit
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Dit veilingkistje heeft jaren veel appels en peren gehuisvest maar is nu klaar voor een prominente plek in huis. Verweerd, verkleurd maar prachtig door de rijke Nederlandse historie. Dit kistje is niet alleen ee
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Dit grijze fruitkistje heeft jaren veel appels en peren gehuisvest maar is nu klaar voor een prominente plek in huis. Of voorop een stoere transportfiets. Verweerd, verkleurd maar prachtig door de rijke Nederlan
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Landen kisten set van 6 kisten van verschillende formaten. De kisten zijn reeds verweerd. Houten Kratjes met namen van Landen er op gestempeld. De kisten set van 6 kisten bevatten verschillende formaten. De hout
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Dit bloembollen kratje heeft na jaren van trouwe dienst bij bollenboeren een prominente plek in huis verdiend. Verweerd, verkleurd maar prachtig door de rijke Nederlandse historie. Dit kistje is niet alleen een
Kenmerken Conditie: Nieuw Beschrijving Set van 5 kisten van verschillende formaten. Donkerbruin en prachtig verweerd. De donker bruine set van 5 houten kistjes van verschillende formaten zijn prachtig verweerd.  Deze set houten kratjes zijn in de vol
Kenmerken Conditie: Nieuw Type: Overige typen Beschrijving Metalen rechthoekige vuurkorf in een houten kratje met handvat. Gewicht: 5,2 kg. 50,0x30,5x50,0 cm (BxDxH)Agradi.nl is de grootste webshop voor dieren en buitenleven sinds 1998.Winnaar Thuisw