Home > Verzamelen > Ansichtkaarten - Nederland

Dokkum - Fotokaart Veilingklok - Friesland 1915

Prijs: € 45,00
Regio: Kampen, Overijssel
Sinds: 26 aug, 2:59
Bekeken: 1
AD ID: 6Y1DP5J9

Staat: Ongelopen

Dokkum.
svp BIEDEN VANAF 45 EURO.

Uitgever: Foto L. v. Korompay, Dokkum, Nauwstraat 99.
Kijk svp ook even bij mijn andere kaartjes.
Bod excl. verzending 0,75 euro.

Kenmerken Staat: Ongelopen Beschrijving Dokkum.svp BIEDEN VANAF 45 EURO. Uitgever: Foto L. v. Korompay, Dokkum, Nauwstraat 99.Kijk svp ook even bij mijn andere kaartjes.Bod excl. verzending 0,75 euro.
Kenmerken Staat: Ongelopen Beschrijving Onbekend.svp BIEDEN VANAF 10 EURO. Kijk svp ook even bij mijn andere kaartjes.Bod excl. verzending 0,75 euro.
Kenmerken Staat: Nieuw in verpakking Type: Stoel Plaats: Aankleding binnen, Archief en Opbergen, Overige plaatsen, Receptie of Entree, Vergader- of Presentatieruimte, Werkplek Beschrijving NPR Bureaustoel 1813Gestoffeerde goedgekeurde NPR bureaustoel
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Zo was friesland foto's o.a.  bolsward , dokkum franeker enz prijs 3,99 vzk 3,65
Beschrijving Vaderlandsche gezichten of afbeeldingen, behoorende tot den Tegenwoordigen staat der Vereenigde Nederlanden, in den jaare 1786 [tot 1792] ...In dit prachtige 18e eeuwse prentenboek komt een groot aantal gezichten van Friese steden en dor
Kenmerken Regio: Friesland Aantal kamers: 4 kamers Soort Woning: Vrijstaande woning Aanbieder: Direct bij eigenaar Beschrijving Te huur TIJDELIJKE WOONRUIMTE 9 km vanaf Dokkum, te Oostmahorn. Direct aan het Lauwersmeer. Compleet ingericht. Tijdelijke
Kenmerken Regio: Friesland Aantal kamers: 4 kamers Woonoppervlakte: 80 m² Soort Woning: Vrijstaande woning Aanbieder: Direct bij eigenaar Beschrijving Vakantiehuis voor 6 personen te huur.3 slaapkamers, Wifi, wasmachine, vaatwasser.huurcontract elke
Kenmerken Staat: Ongelopen Gebied: Friesland Periode: 1920 tot 1940 Beschrijving Dokkum in oude ansichtkaarten 1.Dokkum, Bonifatiusbron en Bronlaanongelopen kaartuitgave Schaaf's boekhandel 2.Dokkum De Zijl-Vlasstraatongelopen kaartuitgave Schaaf's b
Kenmerken Verhuurder: Eigenaar Beschrijving Landschap schilderen en varenGeniet van de schoonheid van de rivieren in Groningen en FrieslandZo 16 okt 20.00 uur tot vr 21 okt 14.00 uur 2016Tijdens deze vaar-schildertocht varen we met de tweemaster Mars
Kenmerken Regio: Friesland Aantal personen: 22 personen Type: Overige typen Ligging: Dorp Aantal slaapkamers: 4 of meer slaapkamers Verhuurder: Eigenaar Extra's: Afwasmachine, Huisdier toegestaan, Internet, Kinderbed, Rolstoelvriendelijk, Sauna of Ja
Kenmerken Regio: Friesland Aantal personen: 2 personen Type: Boerderij of Cottage Ligging: Landelijk Aantal slaapkamers: 1 slaapkamer Verhuurder: Eigenaar Extra's: Huisdier toegestaan, Internet, Tuin, Tv, Wasmachine Beschrijving Aan de rand van het d
Kenmerken Staat: Ongelopen Gebied: Friesland Beschrijving Oude fotokaart van ik weet niet waar genomen in witmarsum. Klein formaat.. geen ansichtkaart. Oude foto
Kenmerken Staat: Gelopen Gebied: Friesland Periode: 1920 tot 1940 Beschrijving echte oude fotokaart,verzonden op 16-8-1932.
Kenmerken Staat: Gelopen Periode: Voor 1920 Thema: Voertuig Beschrijving Fotokaart uit de VS met prachtige Packard sight seeing car, 1915 Cincinnati. Bieden vanaf euro 28,00. Verzendkosten koper 0,75 euro bij standaard verzending in Nederland.
Kenmerken Regio: Friesland Aantal personen: 4 personen Type: Boerderij of Cottage Ligging: Landelijk Omgeving: Aan meer of rivier Aantal slaapkamers: 2 slaapkamers Verhuurder: Eigenaar Extra's: Open haard, Tuin, Tv Beschrijving Vakantiehuis in Friesl
Kenmerken Aantal personen: 4 Aantal slaapkamers: 2 slaapkamers Ligging: Landelijk Omgeving: Aan meer of rivier Regio: Friesland Verhuurder: Eigenaar Extra's: Internet, Tuin, Tv, Wasmachine Type: Chalet, Bungalow of Caravan Beschrijving Schitterend ge
Kenmerken Extra's: Huisdier toegestaan, Internet, Kinderbed, Speeltuin, Tuin, Tv, Wasmachine Beschrijving Camping Sotterum. Hele leuke camping aan meer in Friesland. Ruime kampeerplaatsen. Uitstekend sanitair; gratis douchen. Verhard terrein voor cam
Beschrijving Vaar- en Schildervakantie in de Herfstvakantie Landschap schilderen en varen door Groningen en FrieslandZo 18 okt 20.00 uur tot vr 23 okt 14.00 uur 2015Tijdens deze vaar-schildertocht varen we met de tweemaster Mars  door het eeuwenoude
Beschrijving Litho Joseph Wolins (1915/1999)Rechtsonder gesigneerd met J. WolinsLinksonder genummerd 121/250 en gesigneerd WolinsOphalen in Delft geniet de voorkeur maar verzending is ook mogelijkHij word dan opgerold als pakketpost verzonden en dat
Kenmerken Aantal slaapplaatsen: tot en met 4 Beschrijving Chalet te koop op waterpark Yne Lyte in Friesland Nu te koop dit gezellige goed onderhouden chalet van 10 x3.60 m inclusief tuinhuis, fijn grind terras en eigen parkeerplaats.Fraai aangelegd o